Knihy beletria Rodina, zdravie a medicína Alternatívna medicína, liečiteľstvo

EAN: 9788086761992
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 148x210 mm
Žáner: ezoterika, náboženstvá a duchovné náuky, osobný rozvoj, alternatívna medicína

Viac o knihe Filozofie nemocí : uzdravování psychickými prostředky (Petr Novotný)

Proč je nemoc chytřejší než medicínští výzkumníci? Jaký záměr plní konkrétnínemoci? Jak se lze uzdravit psychickými prostředky? Lze se vymaniti z takových předurčení, jaká vymezuje takzvaná rakovinová, infarktová,depresivní, iktusová, diabetická, alergická aj. osobnost? Lzenemocem spolehlivě předcházet? Co rozhoduje o předčasné smrti nebonaopak o dlouhém životě? Které životní strategie vedou ke zjevování nemocí?Proč je psychosomatická medicína úspěšnější než medicína školská?Proč někdo onemocní a jiný ve zcela identických podmínkách zůstanezdráv? Je nemoc výzvou ke korekci emočního prožívání? Proč onemocníděti? Proč trpí alergiemi? Lze onemocnět a zemřít předčasnětaké z podnětů bližních? Koho hodlá nemoczabít a koho jen zkorigovat? Je nemocidentická s příznakem nemoci? Můžeplaceboefekt zachránit život? Proč se nemoci stávají chronickými? Docházík předčasné smrti z rozhodnutí nevědomí?Je možné, že neléčení nemocní žijí déle než léčení? Jsme za svoje nemociodpovědní? Vyléčíme se spolehlivěji, když tuto odpovědnost přijmeme? Uzdravíme se snadněji, když léčebné metodě věříme? Proč žijí šťastní lidé déle? Zabíjí některé nemocné strachze smrti? Lze prostřednictvím hypnotického snu vyjevit a rozluštit symboly nemocí?Vzrušující zážitek z četby Filozofie nemocí umocní anamnézy autorovýchnemocných klientů.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 68,7 kB pdf 29.07.2013

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy