Knihy beletria Dejiny a fakty Dejiny štátov

Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 140x200 mm
Podtitul: V OBJETÍ ŠAMBALY
Žáner: ezoterika, náboženstvá a duchovné náuky, osobný rozvoj, alternatívna medicína
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: poškrabaný obal. Cena zvýhodnenej knihy je 11,79 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Hledání Města Bohů III (Ernst Muldašev)

Ernst Muldašev pokračuje ve svém vyprávění o vědecké expedici do Tibetu v příběhu hledání legendárního Města Bohů...V objetí ŠambalyNová dobrodružství členů expedice nabývají na razantnosti. Pobyt ve výškách 5-6 metrů, všudypřítomný chlad, příznaky vyčerpání skupinu sice provázejí, ale - ve Městě Bohů! Ernstovy úžasné zážitky v Údolí Smrti nedovolují vydechnout a napětí se přímo tetelí v řídkém vzduchu. Ernst sám prochází netušeným a jeho závěry si, díky bohu, můžeme přečíst v bezpečí svého domova.Dozvíte se více o kameni Čintámaní, o působení Zrcadel času, o tajemné Říši Mrtvých. Zjistíte, kde leží Brána do Šambaly, zůstanete stát v úžasu před pradávnými monumenty a s pokorou se skloníte před horou hor - posvátným Kailásem, který ... ale to už bychom předbíhali.Vše z pohledu autora, jehož styl je zcela nezaměnitelný.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 103,5 kB pdf 29.07.2013

Hledání Města Bohů III (Ernst Muldašev)