Učebnice, slovníky Základné školy Atlasy a mapy Mapy Všeobecnogeografické mapy Geografické mapy Svet

z vydavateľstva Wisdom Charts SK jazyk

z vydavateľstva Wisdom Charts SK jazyk

Vydavateľstvo: Wisdom Charts
EAN: MA-SV-01
Typ tovaru: Nástenná tabuľa
Rozmery: 1490 x 1040 mm
Škola: Základné školy

Viac o produkte Svet-všeobecno-geografická mapa 1:20 000 000

Svet-všeobecno-geografická mapa 1:20 000 000 je vynikajúca didaktická pomôcka. Veľkoformátová mapa sveta s názvoslovím v slovenčine o rozmere 1490 x 1040 mm. Mapa je obojstranne laminovaná. Obsahuje sídla, hranice štátov a vodstvo, tieňovaný reliéf pevniny i morského dna a iné prvky všeobecno-geografického charakteru.

Materiál, z ktorého je tabuľa vyrobená, je odolný voči UV žiareniu, s pevnou hliníkovou lištou a plátennými šnúrkami na zavesenie a zrolovanie. Povrch je umývateľný. Pútavá grafika a farebné spracovanie témy uľahčuje učenie. Tento slovenský výrobok je vysokej kvality s dlhou tradíciou, no s modernými prvkami. Hmotnosťou je vhodná na ľahké prenášanie a zavesenie.

Túto pomôcku je možné používať na stále zavesenie v triedach alebo učebniach, či na chodbách školy.

Odvaha k ľudskosti