Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Francúzsky jazyk Le Mag Le Mag 2

Le Mag' 2 Livre de l'eléve

od Gallon, F. - Himber, C. z vydavateľstva Hachette International 2006 FR jazyk

• Le Mag' 2 Livre de l'eléve (Gallon, F. - Himber, C.)

Le Mag' 2 Livre de l'eléve

od Gallon, F. - Himber, C. z vydavateľstva Hachette International 2006 FR jazyk

Autor: Gallon, F. - Himber, C.
Vydavateľstvo: Hachette International
Rok vydania: 2006
EAN: 9782011554123
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: francúzsky
Predmet: Francúzsky jazyk
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 26.7.2024

Viac o knihe Le Mag' 2 Livre de l'eléve (Gallon, F. - Himber, C.)

Le Mag´ 2 Livre de l´eléve – učebnica  je určená pre tínedžerov na stredných školách, ktorí začínajú s FJ a chcú sa dostať na úroveň B1 Niveau. Spracovanie zodpovedá odporúčania Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky. Texty, cvičenia a rôzne aktivity spracované ako články v časopise, ktorý vytvorili štyria mladý tínedžeri žiakov zaujmú, rozšíria slovnú zásobu, gramatiku a ostatné jazykové zručnosti.

Učebnica je štruktúrovaná na funkčné dvojstrany, ktoré je možné vyučovať na jednej až dvoch vyučovacích hodín. Samozrejme závisí od učiteľa a schopností žiakov. Mnohé ilustrácie s moderným grafickým spracovaním motivuje žiakov k ďalšiemu učeniu. Výhodou je jednoduchý výklad gramatiky s doplnenými príkladmi, ktoré sú rozšírené v pracovnom zošite. Doplnkom sú zvukové nahrávky, ktoré zlepšujú komunikáciu žiakov a dajú sa zakúpiť ako samostatný komponent kurzu.

Témami celého kurzu žiakov sprevádzajú štyria mladí dospievajúci priatelia, ktorí chcú byť novinármi a sú tvorcami časopisu Le Mag´. V článkoch opisujú svoj každodenný život, zážitky a túžby, zároveň opisujú rôzne turistické, historické a prázdninové miesta vo Francúzsku. Výučba sa tak vďaka Thomasovi, Zoei, Remimu, Mai a Nicovi stáva pre žiakov zábavnou a pútavou.

3,0 z 5 (1x)

Učiteľka overený používateľ 24. máj 2018
Dobré témy,moderný jazyk,málo cvičení. Treba dokúpiť prac.zošit. Gramatika zjednodušená,v niektorých prípadoch až moc.Ľúbivá grafika.
Výhody dyslexie

Le Mag' 2 Livre de l'eléve (Gallon, F. - Himber, C.)Moje prvé počítanie: ČÍSLA (Gallon, F. - Himber, C.)