Učebnice, slovníky Stredné školy Matematika Učebnice

z vydavateľstva Ottovo nakladatelstvo, s.r.o. 2013 SK jazyk

Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy

z vydavateľstva Ottovo nakladatelstvo, s.r.o. 2013 SK jazyk

Vydavateľstvo: Ottovo nakladatelstvo, s.r.o.
Rok vydania: 2013
Rok poslednej dotlače: júl, 2018
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 165,0x235,0x0,0 mm
Škola: Stredné školy
ISBN: 978-80-7451-287-2

Viac o knihe Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy

Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy sú praktickou pomôckou, bez ktorej sa nezaobíde žiadny študent. Ottovo nakladateľstvo zvolilo nový prístup a prichádza s prvými farebnými tabuľkami. Výhodou použitia farieb je veľmi prehľadné členenie a jednoduchá orientácia.

V porovnaní s inými tabuľkami je do tejto publikácie navyše zaradená aj farebná periodická tabuľka prvkov či mapa sveta s vyznačenými časovými pásmami. Okrem štandardných tabuliek tu nájdete aj ďalšie, rozširujúce tabuľky s užitočnými údajmi. Veľký prehľad vzorcov dopĺňajú farebné ilustrácie.

Tabuľky boli zostavené s maximálnym ohľadom na praktickosť a jednoduché vyhľadávanie potrebných údajov.

5,0 z 5 (3x)

BZ overený používateľ 16. január 2021
užitočná zbierka
István G. overený používateľ 07. marec 2020