Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Success New Success Upper intermediate

New Success Upper Intermediate ActiveTeach

od Hastings B., McKinlay S., Moran P., Foody L., White L. z vydavateľstva Pearson Longman EN jazyk

New Success Upper Intermediate ActiveTeach

Autor: Hastings B., McKinlay S., Moran P., Foody L., White L.
Vydavateľstvo: Pearson Longman
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Stredné školy
Učiteľská sada: Pearson

Viac o knihe New Success Upper Intermediate ActiveTeach (Hastings B., McKinlay S., Moran P., Foody L., White L.)

New Success Upper Intermediate ActiveTeach je softvér pre interaktívnu tabuľu. ActiveTeach je vynikajúca pomôcka do každej triedy na oživenie vyučovacej hodiny. Zábavné a atraktívne cvičenia motivujú žiakov k učeniu. Softvér je vynikajúcou pomôckou aj pre učiteľa pri príprave na vyučovanie.

New Success je kurz anglického jazyka, určený pre stredné školy, ktorý vychádza z metodického spracovania staršieho vydania Success. Vydavateľstvo Pearson Longman Vám prináša v tomto novom prepracovanom vydaní to najlepšie z úspešného kurzu Success obohatené o nové a aktuálne materiály. Tradičné materiály rozšírené o nové akademické prostredie sa zameriava na vysokú úroveň maturitnej skúšky a prípravu na vstup na vysokú školu.

New Success ponúka:

•      kontrolované prostredie pre výučbu a učenie,
  •      motiváciu pre študentov,
  •      interaktívny prístup k učeniu,
  •      memorovacie techniky,
  •      overovanie získaných zručností a gramatiky,
  •      preverovanie  a precvičovanie slovnej zásoby,
  •      rozširovanie všeobecných vedomostí študentov,
  •      zvyšovanie kultúrneho povedomia,
  •      princípy testovania, systému hodnotenia a príprav na maturitné skúšky,
  •      inovatívne digitálne riešenia pre učiteľov i študentov s novými trendmi vo vzdelávaní.

New Success Upper Intermediate ActiveTeach (Hastings B., McKinlay S., Moran P., Foody L., White L.)Straightforward Intermediate Workbook with Key Pack (Hastings B., McKinlay S., Moran P., Foody L., White L.)Think 4, 2nd Edition Student’s Book with Interactive eBook - učebnica (Hastings B., McKinlay S., Moran P., Foody L., White L.)