Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Aplikovaná forenzní psychologie

od Ingrid Matoušková z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2013 CS jazyk

Autor: Ingrid Matoušková
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2013
ISBN: 978-80-247-4580-0
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170,0x240,0x0,0 mm
Žáner: Z pohledu psychologie

Viac o knihe Aplikovaná forenzní psychologie (Ingrid Matoušková)

Tato kniha je v současnosti první a jedinou publikací na našem trhu, která se zabývá nejen základními tématy a otázkami aplikované forenzní psychologie, ale také oblastmi hraničními, tedy interdisciplinárními, zejména trestněprávní, kriminalistickou a kriminologickou problematikou. Kniha je strukturována podle základních témat řazených abecedně, přičemž jednotlivé kategorie zahrnují nejen meritorně psychologické poznatky, ale i témata z uvedených hraničních oblastí. Některé kategorie jsou pro snadnější představu doplněny o kasuistiky a za každým heslem je pro zájemce o hlubší analýzu daného problému uvedena další rozšiřující literatura. Kniha je určena zejména studentům právních a bezpečnostních oborů, policistům a orgánům činným v trestním řízení, justičním pracovníkům působícím především v oblasti trestního práva, pracovníkům krizového řízení, pomáhajícím dobrovolníkům, forenzním psychologům, vězeňským psychologům atd., ale také dobře poslouží pro rozšíření obzorů široké veřejnosti.

Oflajner

Aplikovaná forenzní psychologie (Ingrid Matoušková)Geo 3/2015 (Ingrid Matoušková)