Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk face2face First edition face2face First edition Pre-intermediate

face2face Pre-intermediate Classware DVD-ROM (single classroom)

od Chris Redston, Gillie Cunningham z vydavateľstva Cambridge University Press

face2face Pre-intermediate Classware DVD-ROM (single classroom)

od Chris Redston, Gillie Cunningham z vydavateľstva Cambridge University Press

Autor: Chris Redston, Gillie Cunningham
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Typ tovaru: DVD
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Cambridge

Viac o produkte face2face Pre-intermediate Classware DVD-ROM (single classroom) (Chris Redston, Gillie Cunningham)

Nové druhé vydanie face2face 2nd Edition level Pre-intermediate nájdete v našej ponukue TU.

Classware DVD-ROM (single classroom) face2face Pre-intermediate First edition je doplnkový komponent, určený pre interaktívne tabule.

Kurz face2face First edition je zameraný na britskú angličtinu a je určený pre adolescentov a dospelých. Je založený na princípe komunikatívnej metódy a zároveň pripravuje študentov v angličtine na rôzne životné situácie. Keďže aj slovná zásoba a gramatika sú rovnako veľmi dôležité, kladie sa tu na ne veľký dôraz, spolu s posluchmi a komunikáciou v rôznych sociálnych situáciách. Študenti dostávajú široký priestor a mnoho príležitostí na precvičovanie nového jazyka prostredníctvom rôznych komunikačných aktivít.

Kurz face2face je plne kompatibilný s CEF a dáva študentom pravidelne príležitosť zhodnotiť svoj pokrok. Mapovanie máte k dispozícii on-line. Každá úroveň obsahuje približne 80 hodín materiálu jadra výučby, s možnosťou rozšírenia na 120 hodín pri použití kopírovateľných materiálov a extra materiálov v Teacher´s Book (pre úroveň Starter je rozsah 60 hodín, s možnosťou rozšírenia na 90).

Student´s Book obsahuje bezplatne CD, ktoré ponúka ďalšie praktické činnosti, videá, možnosť nahrávania, prispôsobiteľné testy a ďalšie.

Kľúčové prednosti kurzu:

• vďaka vhodnému výberu slovnej zásoby sa študenti učia jazyk up-to-date, prirodzene a relevantné pre bežné situácie,
  • Language Summary na zadnej strane učebnice ponúka študentom podporu pri získavaní novej slovnej zásoby, gramatiky a funkcií jazyka,
  • nový face2face Classware ponúka aktualizovanú podobu softwaru pre interaktívne tabule a kompatibilitu s nimi,
  • je systematicky zameraný na presnosť v hovorení, plynulosť komunikácie, čo dáva študentom veľa praktických príležitostí precvičiť si nový jazyk v kontextoch,
  • lekcie z reálneho sveta poskytujú študentom praktické jazykové skúsenosti, potrebné v každodennom živote,
  • na pokročilých úrovniach hlbšie rozvíja počúvanie, hovorenie, čítanie a písanie, čím pomáha v spontánnej a prirodzenej komunikácii,
  • inovatívna pomocná „Help with“ sekcia vysvetľuje študentom, ako angličtina funguje,
  • „Help with Sounds“ na začiatočníckej úrovni zas umožňuje študentom zlepšovať ich výslovnosť so zameraním na jednotlivé zvuky.

Spev siren