Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk English in Mind 2nd Edition English in Mind 2nd Starter

English in Mind 2nd Starter Workbook - pracovný zošit

od Puchta, H. - Stranks, J. - Lewis-Jones, P. z vydavateľstva Cambridge University Press 2010 EN jazyk

English in Mind 2nd Starter Workbook - pracovný zošit

Autor: Puchta, H. - Stranks, J. - Lewis-Jones, P.
Vydavateľstvo: Cambridge University Press
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Učiteľská sada: Cambridge
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,69 bodov

Viac o knihe English in Mind 2nd Starter Workbook - pracovný zošit (Puchta, H. - Stranks, J. - Lewis-Jones, P.)

Workbook - pracovný zošit pre Starter je vhodný materiál pre žiakov stredných odborných škôl a gymnázií, ktorý precvičí ako slovnú zásobu tak gramatiku. Obsah úloh je prispôsobený záujmom teenagerov so zameraním na komplexné zvládnutie anglického jazyka.

Starter zodpovedá úrovni A1 CEF (Beginner).

Kurz English in Mind inšpiruje učiteľov i študentov na celom svete. Druhá edícia tohto kurzu je určená predovšetkým pre stredných škôl a dospelých, ktorý pracovali s prvou edíciou. Spracovanie kurzu zodpovedá veku, záujmov a schopnostiam žiakov vo veku 15 až 19 rokov. Vyváženosť medzi gramatikou, slovnou zásobou a jazykovými zručnosťami je ideálne pre výučbu anglického jazyka na stredných školách. Kurz obsahuje vybrané časti, ktoré sú obsahom maturitných skúšok a je podporený doložkou MŠVVaŠ SR.

Nápadité a zaujímavé témy žiakov motivujú k štúdiu anglického jazyka. Cvičenia a praktické úlohy žiakom umožnia využívať celú slovnú zásobu, rovnako tak sú nové slovíčka zapracované v časti Vocabulary v kontexte viet a slovných spojení. Pozornosť študentov môžu upútať aj časti „Culture in Mind“, v ktorých sa žiaci dozvedia niečo viac o kultúre anglicky hovoriacich krajinách. Učiteľom pri vypracovaní testov môže pomôcť Testmaker Audio CD.

Výhody kurzu English in Mind Second edition:

• každý level je sprevádzaný štruktúrovanými otázkami k textu,
  • DVD-ROM obsahuje hry, videá a praktické úlohy,
  • časti Vocabulary – slovná zásoba ukáže žiakov využitie nových slovíčok v contexte slovných spojení a viet, to celé v niekoľkých praktických cvičeniach,
  • Testmaker Audio CD/CD-ROM – CD na tvorbu testov dopĺňa Teacher´s Book – knihu pre učiteľov, ktoré pomáha učiteľov pripraviť tie správne testy pre žiakov a tak preveriť ich jazykové pokroky,
  • doplnok predstavuje Online Workbook – online pracovný zošit dostupný na internete.