Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Ostatné

Edícia: Světový bestseller
Žáner: Ezoterika
Formát: A5
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: poškrabaný obal. Cena zvýhodnenej knihy je 5,94 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Posolstvo nádeje od anjelov (Byrneová Lorna)

Lorna Byrneová napísala knihu Posolstvo nádeje od anjelov. Táto kniha je akýmsi poskytnutím odkazu, ktorý je veľmi dôležitý a pochádza až z neba.

Hlavná hrdinka knihy a teda hlavne autorka Lorna vidí anjelov od malička a môže sa s nimi denne rozprávať. Anjel jej raz povedal. "Nádej robí z nemožného možné."

Posolstvo nádeje od anjelov je pokračovaním svetových bestsellerov, ktoré pred tým Lorna napísala. V nich opisovala svoj život a to, ako ju anjeli pripravovali na o, aby sa s týmito správami, ktoré od nich dostáva podelila s celým svetom.

V knihe sa dozviete aj to, ako dokážu anjeli pomôcť ľuďom, keď sú unavení, nešťastný, zúfalí a podobne.

Nájdete tu teda typy, ako sa človek môže v slabej chvíľke obrátiť na anjelov a požiadať ich o pomoc, ktorá môže viesť k lepšiemu a šťastnejšiemu životu.

Lorna žije pokojným životom na írskom vidieku a v dospelosti sa môže podeliť so svojimi deťmi  a aj inými ľuďmi o skúsenosti, ktoré s anjelmi zažíva. Nájdete tu rôzne vysvetlenia, ako môžu anjeli pomôcť, keď sa človek cíti unavený, zúfalý, keď má pocit, že nie je milovaný, keď je skľúčený, má finančné ťažkosti, keď má pocit, že nie je dobrým rodičom alebo ak nič nestíha.

Z anglického originálu A Message of Hope from the Angels
preložila Viera Gregorcová.

V knihe Posolstvo nádeje od anjelov sa Lorna Byrneová priznala, že okrem anjelov vidí aj ľudské duše:

Viac v tomto úryvku:

"Občas mám tú česť uzrieť dušu človeka, a vždy mi vyrazí dych, aká je krásna. Je taká nádherná, že vám to ani neviem slovami opísať. Nevidím však dušu každého človeka. V živote som ich videla v plnej nádhere niekoľko stovák a ďalších niekoľko tisíc som aspoň zahliadla kútikom oka, keď o krôčik predchádzali telo človeka. Verím, že tento dar som dostala, aby som ostatným mohla pomôcť uveriť, že naozaj majú dušu. Často sa ma pýtajú, ako viem, že každý má dušu, a moja odpoveď asi neuspokojí každého, ale vravím, že keby ste nemali dušu, Boh by vám nedal anjela strážneho. Viem, že každý z nás má dušu, aj keď vám to neviem dokázať. Máte dušu a tá je krajšia ako všetci anjeli. Každý z nás je Božím dieťaťom bez ohľadu na vierovyznanie a Boh nás miluje natoľko, že každému z nás dal kúsok svojej iskry, a práve to je ľudská duša."

Lorna je presvedčená o tom, že ak človek nestráca nádej, môže dokázať aj nemožné. O tejto skutočnosti dennodenne presviedča aj ostatných ľudí, ktorí čítajú jej knihy. Jej knihy boli preložené do 27 jazykov a vyšli v 50 krajinách. Kniha Posolstvo nádeje od anjelov je jej tretia kniha.

Lorniny fanúšikovia tvrdia, že vďaka nej si uvedomujú svojho anjela strážneho a zisťujú, že ho majú naozaj po svojom boku. Pri osobnom stretnutí sa často ľudia vyjadrujú k jej úžasnej aure a pozitívnej energii, ktorá je v nej.

Kniha posolstvo nádeje od anjelov (Originálny názov: A Message of Hope from the Angels) preložila Viera Gregorcová.

Táto kniha od Lorny Byrneovej je napísaná jednoducho, zrozumiteľne a zachytáva spojenie života človeka s anjelmi. Na tejto knihe je pútavé práve posolstvo autorky Lorny Byrneovej, že anjeli nás sprevádzajú celým našim životom a pomáhajú nám prekonávať všetky nástrahy a ťažké situácie v našom živote. L. Byrneová pred niekoľkými rokmi vydala svoju prvú knihu Anjeli v mojich vlasoch, ktorá sa stala svetovým bestsellerom.

Byrneová vo svojej novej knihe Posolstvo nádeje od anjelov  nadväzuje na myšlienky z jej prvotiny a poukazuje na všadeprítomných anjelov, ktorý dávajú ľuďom nádej. Anjeli sú tu pre nás a ich prítomnosť presahuje spoločenské, kultúrne aj sociálne hranice.

Oficiálny popis knihy Posolstvo nádeje od anjelov z vydavateľstva Ikar:

V Posolstve nádeje od anjelov írska mystička Lorna Byrneová v tejto náročnej dobe tlmočí veľmi dôležitý a naliehavý odkaz z neba.

Anjel mi povedal: "Nádej robí z nemožného možné." Lorna vidí anjelov tak, ako my vidíme ľudí, a každý deň sa s nimi rozpráva. V predchádzajúcich dielach Lorna písala o svojom živote a o tom, ako ju anjeli pripravovali na to, aby sa podelila o posolstvo s celým svetom.

V tejto knihe vám prináša posolstvo nádeje. Lorna vysvetľuje, ako anjeli pomáhajú ľuďom, keď sa cítia unavení, zúfalí, skľúčení a nemilovaní, keď majú pocit, že sú zlými rodičmi, majú finančné ťažkosti alebo nič nestíhajú. V Posolstve nádeje od anjelov Lorna priamočiaro a jednoducho píše o tom, ako sa človek môže obrátiť na anjelov o pomoc a prežiť tak lepší a šťastnejší život.

Z anglického originálu A Message of Hope from the Angels (Coronet, an imprint of Hodder & Stoughton, London 2012) preložila Viera Gregorcová.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Posolstvo nádeje od anjelov (Byrneová Lorna)