Učebnice, slovníky Predškoláci :) Angličtina pre najmenších Here´s Patch Here´s Patch 2

Here's Patch The Puppy 2 CD

od Morris, J. - Ramsden, J. z vydavateľstva Macmillan ELT 2006

Here's Patch The Puppy 2 CD

od Morris, J. - Ramsden, J. z vydavateľstva Macmillan ELT 2006

Autor: Morris, J. - Ramsden, J.
Vydavateľstvo: Macmillan ELT
Rok vydania: 2006
Typ tovaru: CD
Škola: Predškoláci
Kúpou tohto produktu získate 1,67 bodov

Viac o produkte Here's Patch The Puppy 2 CD (Morris, J. - Ramsden, J.)

Here´s Patch the Puppy 2 Pupil´s Book with Audio CD Učebnica angličtiny pre deti Here's Patch the Puppy je určená pre deti v predškolskom veku, ktoré ešte nevedia čítať ani písať.

Táto učebnica anglického jazyka je určená pre deti od 4 rokov a zohľadňuje zvláštne nároky tejto vekovej skupiny.

Učebnica Here's Patch the Puppy 1 začína pozvoľna s ohľadom na fakt, že nie všetky deti v skupine sa učili anglicky od 3 rokov. Neskôr začína nabádať deti k samostatnému hovorenému prejavu. V tomto veku je najdôležitejšie, aby sa deti začali prirodzene vyjadrovať v angličtine a neboli len vedené k neprirodzenému memorovaniu a následnému opakovaniu.

Druhý diel učebnice Here's Patch the Puppy 2 je určená pre deti vo veku 5 rokov a nadväzuje na predchádzajúci diel. Obsahuje niektoré nové postavičky, opakuje a rozširuje látku prebranú v prvom dieli. Ešte väčší dôraz kladie na hovorovú produkciu jazyka pomocou chit chat routines, pesničiek, jazykových hier a vystrihovaných obrázkov na prezentáciu v triede alebo doma.

Pupil's book - pracovný zošit pre žiaka
  • 80 strán, 6 lekcií, ku každej 6 pracovných listov
  • stránky sú perforované, je možné ich z knihy vybrať a dávať deťom po jednom, aby nepoškodili zvyšok knihy skôr, ako ju použijú
  • na zadnej strane každého listu sú poznámky k aktivitám pre prípad, že se učiteľ počas hodiny nemôže pozrieť do Teacher's Book

Výhody dyslexie
Spev siren

Here's Patch The Puppy 2 CD (Morris, J. - Ramsden, J.)