Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Dejepis Učebnice z dejepisu

Dejepis 9 - Pátrame po minulosti učebnica pre ZŠ

od V. Kratochvíl, D. Kováč, I. Kamenec, H. Tkadlečková z vydavateľstva Orbis Pictus Istropolitana 2012 SK jazyk

• Dejepis 9 - Pátrame po minulosti učebnica pre ZŠ (V. Kratochvíl, D. Kováč, I. Kamenec, H. Tkadlečková)

Dejepis 9 - Pátrame po minulosti učebnica pre ZŠ

Autor: V. Kratochvíl, D. Kováč, I. Kamenec, H. Tkadlečková
Vydavateľstvo: Orbis Pictus Istropolitana
Rok vydania: 2012
EAN: 9788081208492
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: A4
Ročník: 9. ročník
Predmet: Dejepis
Škola: Základné školy
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra
Dostupnosť: od 21. augusta 2024
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 19.8.2024

Vydavateľstvo má až do 20.08.2024 inventúru skladu.

Titul odosielame po naskladnení po tomto dátume.

Viac o knihe Dejepis 9 - Pátrame po minulosti učebnica pre ZŠ (V. Kratochvíl, D. Kováč, I. Kamenec, H. Tkadlečková)

Učebnica korešponduje s platným ŠVP pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník GOŠ.

Moderným a zaujímavým spôsobom žiakom prináša prehľad kľúčových udalostí v Európe, vo svete a v národných dejinách v 20. storočí. Učebnica okrem výkladového textu predstavuje formou krátkych medailónov významné osobnosti slovenských i svetových dejín a prostredníctvom rôznorodých dobových obrazových a textových prameňov podnecuje žiaka kriticky myslieť, vytvoriť si o 20. storočí vlastný obraz a uvažovať o ňom. Úlohy rozvíjajú všetky úrovne kompetencií žiaka. Mapy, množinové zápisy, časové priamky a rôzne štatistiky mu pomáhajú zorientovať sa a usporiadať si učivo.

Schválená Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR

5,0 z 5 (2x)