02 / 44 633 762

Rozmery: 125x200 mm
Žáner: Ezoterika
Formát: A5

Viac o knihe Nelúčime sa navždy (Anthony Mark)

„Duchovia k nám prichádzajú v čase smútku a pomáhajú nám v žiali. Niekedy sa však zdá, že práve duchovia putujúci k druhému brehu potrebujú našu pomoc na ceste za svetlom. Táto „záchrana duchov“ sa týka tých duchovných bytostí, ktoré sa ešte neoslobodili od hmotného sveta a zdržujú sa v ňom ďalej. Ak sa nám podarí pomôcť nášmu blízkemu, ktorý uviazol medzi dvoma svetmi, je to veľmi dobrý pocit pre nás i pre ducha odchádzajúceho na druhý breh.“ Mark AnthonyKeď stratíme milovaného človeka, všetci trpíme a hľadáme pomoc, aby sme smútok prekonali. Táto práca nás prevedie obdobím žiaľu a nadchne nás dôkazmi o živote po telesnej smrti. Navyše nás naučí rozpoznávať znamenia od našich drahých z duchovného sveta, dokonca nadviazať s nimi spojenie. Podmanivá, utešujúca kniha pre všetkých bez ohľadu na svetonázor či náboženské presvedčenie prináša neuveriteľné, ale pravdivé príbehy o kontaktoch s duchmi zosnulých a ich posolstve odpúšťania, vďaky a zmierenia. Ponúka trvalé uzdravenie zo žiaľu posolstvami nádeje z druhého brehu života. Z anglického originálu Never Letting Go(Llewellyn Publications, Woodbury, USA, 2011) preložil Štefan Kočiš.

Odvaha k ľudskosti

Nelúčime sa navždy (Anthony Mark)