Knihy beletria Pre deti a mládež Rozprávky

Grufalo

od Julia Donaldsonová, Axel Scheffler z vydavateľstva Enigma Publishing s.r.o. 2007 SK jazyk

Grufalo

Autor: Julia Donaldsonová, Axel Scheffler
Vydavateľstvo: Enigma Publishing s.r.o.
Rok vydania: 2007
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 215x270 mm
Žáner: Predškoláci
ISBN: 978-80-89132-42-3

Viac o knihe Grufalo (Julia Donaldsonová, Axel Scheffler)

Kniha Grufalo je o strašnom tvorovi, ktorý schádza z hôr do miest a dedín, a klope na okienka detských izieb. Keď mu otvoríte, Grufalo sa stane vašim rodinným miláčikom.

Deti si Grufala zamilovali na celom svete. Je taký škaredý, až je krásny. Je tak strašný, až je smiešny. Je obrovský a silný, no naivný a hlúpy. Zažijete s ním veľa zábavy a vtipných situácií.

Obrazová zložka knihy je rovnocenná textovej. Deti riešia otázky, ako čo je viac – dôvtip alebo fyzická sila alebo dá sa dostať aj z beznádejnej situácie, či môžu byť silní aj hlúpi a malí múdri.

Zábavné ilustrácie zabavia aj deti, ktoré ešte nevedia čítať, no zasmejú sa aj starší školáci.

Výhody dyslexie
Spev siren

Grufalo (Julia Donaldsonová, Axel Scheffler)Když jsem potkal anděla (Julia Donaldsonová, Axel Scheffler)Když se zamiluje muž pošťáckou láskou (Julia Donaldsonová, Axel Scheffler)Macko Puf a stromy (Julia Donaldsonová, Axel Scheffler)