Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Matematika Pracovné zošity a pomocníky z matematiky Pracovné zošity

Matematika pre každého druháka - Pracovný zošit

od Anna Černeková, Pavol Černek, Vladimír Repáš z vydavateľstva Orbis Pictus Istropolitana 2012 SK jazyk

Matematika pre každého druháka - Pracovný zošit

Autor: Anna Černeková, Pavol Černek, Vladimír Repáš
Vydavateľstvo: Orbis Pictus Istropolitana
Rok vydania: 2012
EAN: 9788081201578
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: A4
Ročník: 2. ročník
Predmet: Matematika
Škola: Základné školy
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra
ISBN: 978-80-8120-157-8

Viac o knihe Matematika pre každého druháka - Pracovný zošit (Anna Černeková, Pavol Černek, Vladimír Repáš)

Matematika pre každého druháka - Pracovný zošit je zbierka úloh pre druhý ročník základných škôl.

Na základe zmien v cieľoch a obsahu výchovy a vzdelávania v učebnom predmete Matematika bola inovovaná obľúbená Zbierka úloh z matematiky. Nový pracovný zošit Matematika pre každého druháka je doplnená o učivo nielen prostredníctvom klasických príkladov, ale aj prináša hravé úlohy formou tajničiek, dokresľovania a vyfarbovania. Obsahuje príklady na numeráciu, sčítanie a odčítanie v obore do sto a z geometrie. Vďaka rôznorodým úlohám si žiaci upevňujú, prehlbujú a rozširujú vedomosti z predmetu matematika. Vhodné didaktické spracovanie preberaného učiva dáva mnoho príležitostí na precvičovanie, osvojovanie a vyskúšanie si osvojených vedomostí, zručností a návykov.

Tento pracovný zošit je vhodný aj ako doplnkové listy na hodinách predmetu matematika, ako rýchle preopakovanie a precvičenie preberaného učiva alebo ako zábavná pomôcka pri preberaní nového učiva a jeho upevňovaní.

Metodické poznámky k pracovnému zošitu nájdete tu:

Spev siren