Učebnice, slovníky Predškoláci :) Angličtina pre najmenších My first English Adventure My first English Adventure Starter

My First English Adventure Starter Flashcards

od Musiol, M. - Villarroel, M. z vydavateľstva Longman 2005

My First English Adventure Starter Flashcards

od Musiol, M. - Villarroel, M. z vydavateľstva Longman 2005

Autor: Musiol, M. - Villarroel, M.
Vydavateľstvo: Longman
Rok vydania: 2005
Typ tovaru: Karty
Škola: Predškoláci
Tovar posielame do 2-4 týždňov
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v piatok 26.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 1,43 bodov

Viac o produkte My First English Adventure Starter Flashcards (Musiol, M. - Villarroel, M.)

Flashcards – obrázkové karty pomáhajú deťom pochopiť význam slov a tak si vytvoriť asociácie, ktoré sú dôležité pri trvalom zapamätaní si naučeného. Spracovanie je prispôsobené deťom vo veku 3 – 5 rokov.

My first English Adventure je určená pre 3 až 5 ročné deti v MŠ, samozrejme učebnica aj pracovný zošit rešpektuje, že detičky ešte nevedie čítať a písať, no vďaka melodickým piesňach, známym rozprávkam a priateľským postavičkám motivuje žiačikov a vytvára im pozitívny postoj k nové jazyku. Bohatá hudobná podpora kurzu podporuje rýchle a trváce zapamätanie slovnej zásoby, správnej výslovnosti a rytmu.

Pestrofarebné ilustrácie z Disney rozprávok okamžite zachytia pozornosť žiakov a originálne piesne s chytľavými melódiami si deti ľahko zapamätajú a budú si ich dookola pospevovať. Žiaci MŠ sa krok po kroku zoznamujú s angličtinou a postupne prostredníctvom piesní a pestrofarebných obrázkov zo známych Disney rozprávok nadobúdajú základnú slovnú zásobu.

Výhody dyslexie

My First English Adventure Starter Flashcards (Musiol, M. - Villarroel, M.)Osudy českých králů a královen (Musiol, M. - Villarroel, M.)První pražská defenestrace (Musiol, M. - Villarroel, M.)Prázdninová škola 3. trieda (Musiol, M. - Villarroel, M.)Účtovníctvo podnikateľských subjektov II (Musiol, M. - Villarroel, M.)