Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Incredible English Incredible English Level 3

Incredible English 3 Class Audio CDs

od Phillips, S. - Morgan, M. - Slattery, M. z vydavateľstva Oxford University Press 2007

Incredible English 3 Class Audio CDs

Autor: Phillips, S. - Morgan, M. - Slattery, M.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2007
EAN: 9780194440394
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Kúpou tohto produktu získate 1,06 bodov

Viac o produkte Incredible English 3 Class Audio CDs (Phillips, S. - Morgan, M. - Slattery, M.)

6- stupňový kurz pre deti vo veku od 7- 13 rokov. Učebnica je vhodná najmä pre ZŠ s rozšírenou výučbou jazykov. Žiaci sa naučia oveľa viac ako pri bežných učebniciach vďaka väčšej slovnej zásobe. Učebnica obsahuje 9 lekcií s 2 stránkami zameranými na medzipredmetové vzťahy (vyučovacia metóda CLIL), komiksové príbehy, stránky Children round the world s reáliamy. V pracovnom zošite sú navyše cvičenia na písanie, samolepky na vytvorenie obrázkového slovníčka, v ktorom si deti môžu vytvoriť vlastný príbeh podľa komiksu v učebnici. Teacher´s Resource Pack ponúka učiteľovi všetky prostriedky na to, aby svojim žiakom spostredkoval angličtinu ľahko zapamätateľnou a zábavnou formou (maňuška havrana Nortana, plagát, kopirovateľné materiály, obrázkové kartičky atď.)

Výhody dyslexie

Incredible English 3 Class Audio CDs (Phillips, S. - Morgan, M. - Slattery, M.)Incredible English 4 Activity Book (Phillips, S. - Morgan, M. - Slattery, M.)