Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Záhady, nevysvetliteľné

Rok vydania: 2012
Rok poslednej dotlače: december, 2022
ISBN: 978-0-9822902-0-0
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 145x205x30 mm
Podtitul: Mimozemské entity a technologie, reverzní inženýrství
Žáner: ezoterika, náboženstvá a duchovné náuky, osobný rozvoj, alternatívna medicína
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 10.7.2024

Viac o knihe Tajné projekty UFO (Michael E. Salla)

Exopolitika je založena na pochopení toho, že Země byla navštívena mnoha vyspělými mimozemskými rasami s rozmanitými druhy motivací, programů a etiky. Dynamika tohoto vzájemného působení mezi mimozemskými rasami a pozemšťany, je předmětem zkoumání exopolitiky. Zájmem exopolitiky je navazování kontaktů s veřejně činnými osobami, politiky, institucemi a seznamování se s výsledky všech veřejných i soukromých aktivit související s jevem UFO a hypotézou o mimozemském původu těchto jevů. Exopolitika předpokládá, že určité skupiny osob a určité instituce mají k dispozici informace týkající se vesmírných civilizací a byly nebo dokonce jsou s nimi v kontaktu a že tyto informace jsou udržovány v tajnosti nejen před veřejností, ale i před zvolenými zastupiteli, úředníky a dokonce i před vyššími důstojníky armády. Česká exopolitika První exopolitická skupina v České republice vznikla v červenci roku 2009. Přispěla k tomu potřeba přijetí nového paradigmatu a nových postojů, které by nahradily stávající nefunkční model přístupu k ufologii a její chápání, její statickou pozici a bagatelizování její věrohodnosti v naší zemi. Inspirací a příkladem pro založení www.exopolitika.cz byly významné projekty v západních zemích: Exopolitický vzdělávací institut PhDr. Michaela Sally; Institut pro koordinaci ve vesmíru – exopolitický pohled JUDr Alfreda Webra; projekt Disclosure, projekt Orion a Středisko pro studium vesmírných civilizací Dr. Stevena Greera; zbudování protokolů pro kontakt a aklimatizační programy Paoly Harris; iniciativa postupného odhalování archivů ministerstva obrany Velké Británie Nicka Popa, GEIPAN ve Francii a další.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 171,6 kB pdf 27.08.2013

Spev siren