Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Tajná řeč těla chlapců a chlapů

od Matt Windsor; Mal Croft z vydavateľstva Nakladatelství Brána a.s. 2012 CS jazyk

Tajná řeč těla chlapců a chlapů

Autor: Matt Windsor; Mal Croft
Vydavateľstvo: Nakladatelství Brána a.s.
Rok vydania: 2012
ISBN: 978-80-7243-574-6
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 131x162 mm
Žáner: Humor, satira

Viac o knihe Tajná řeč těla chlapců a chlapů (Matt Windsor; Mal Croft)

Kniha Tajná řeč těla chlapů a chlapců může sloužit jako jedinečný nástroj, který vám pomůže naučit se vizuálním signálům, takže pochopíte, co chlapec nebo muž říká, aniž promlouvá. Jedná se o gesta a triky, které byste měli znát a vyzkoušet. Z řeči mužského těla můžete vyčíst skoro všechno. „Muži se prozrazují v každém okamžiku a úžasné na tom je, že si to neuvědomují! V našem moderním světě, v němž je mnohem víc kokotů než kdy jindy, potřebujete mít jistotu, že chlap vašeho života není žádný bastard.
Muži, jak víte, komunikují fyzicky. Je to jejich způsob projevu. Vyjadřují se jednotlivými částmi těla, beze slov. Používají prsty, ruce, oči, rozkrok, nohy, tělesné plyny a samozřejmě především pěsti. Proč říkat deset slov, když palec nahoru nebo znak V udělají totéž – to je mužský způsob interakce.“
Tahle knížka vám pomůže pochopit komplexnost, dynamiku a někdy zmatečnost mužské nonverbální komunikace. Zvláště pro ženy je to neocenitelná pomoc. Poučte se, smějte se chlapům všude na světě, naučte se posunky a bavte se…

Spev siren

Tajná řeč těla chlapců a chlapů (Matt Windsor; Mal Croft)