Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Ostatné

Vyučovací metody na vysoké škole

od Lucie Rohlíková; Jana Vejvodová z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2012 CS jazyk

Vyučovací metody na vysoké škole

Autor: Lucie Rohlíková; Jana Vejvodová
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2012
ISBN: 978-80-247-4152-9
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170x240 mm
Podtitul: Praktický průvodce výukou v prezenční i distanční formě studia
Žáner: Personalistika

Viac o knihe Vyučovací metody na vysoké škole (Lucie Rohlíková; Jana Vejvodová)

Praktická publikace uznávaných autorek je nepostradatelná pro mladé vysokoškolské učitele, kteří v průběhu svého studia neprošli soustavnou pedagogickou přípravou, ale ocení ji také zkušenější pedagogové, kterým nabídne mnoho cenných rad a zajímavých podnětů. Knížka je dále určena lektorům celoživotního vzdělávání a organizátorům e-learningových kurzů. Na českém trhu ojedinělá publikace přináší přehled tradičních i moderních metod včetně e-learningu. Čtenář bude s její pomocí schopen vypracovat sylabus vyučované disciplíny, definovat způsobilosti, které mají jeho studenti získat, i správně formulovat cíle disciplíny či e-learningového kurzu. Na základě toho pak dokáže funkčně aplikovat vyučovací metody podle adresátů i charakteru disciplíny a využívat různé typy hodnocení studentů.

Výhody dyslexie
Spev siren

Vyučovací metody na vysoké škole (Lucie Rohlíková; Jana Vejvodová)Život je jen náhoda (Lucie Rohlíková; Jana Vejvodová)