02 / 44 633 762
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Anglická gramatika Oxford Living Grammar

Oxford Living Grammar 2nd Edition Elementary Student's Book + CD-ROM

od Paterson, K. - Harrison, M. - Coe, N. z vydavateľstva Oxford University Press 2012

Oxford Living Grammar 2nd Edition Elementary Student's Book + CD-ROM

Autor: Paterson, K. - Harrison, M. - Coe, N.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2012
EAN: 9780194557122
Typ tovaru: Brožovaná kniha s CD
Predmet: Anglický jazyk
Kúpou tohto produktu získate 0,71 bodov

Viac o knihe Oxford Living Grammar 2nd Edition Elementary Student's Book + CD-ROM (Paterson, K. - Harrison, M. - Coe, N.)

Nová, druhá edícia, je rozšírená o testy na vytlačenie, ktoré nájdete na  Context-Plus+ CD Rom.

Kniha je vhodná pre deti vo veku 10-16 rokov. Obsahuje CD-ROM. Vysvetlivky obsahujú tzv. Grammar in action – konkrétne situácie. Obsah cvičení je prispôsobený každodennému jazyku. Okienka Word focus označujú ustálené slovné spojenia a slová, ktoré môžu žiakom robiť ťažkosti. Banka úloh na konci knihy Over to you poskytuje voľné precvičovanie a modelové odpovede. Ilustrácie sú tematicky prispôsobené žiakom. Pomáha s prípravou na KET a PET skúšky.

Odvaha k ľudskosti
Kruhy na vode