Učebnice, slovníky Základné školy RAABE - Školský poradca

Personalistika v práci riaditeľa školy

od Holíková Eva z vydavateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o. SK jazyk

Autor: Holíková Eva
Vydavateľstvo: Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.
Typ tovaru: Formát A5
Škola: Základné školy
Naša cena 68,- €

Viac o produkte Personalistika v práci riaditeľa školy (Holíková Eva)

Personalistika v práci riaditeľa školy je publikácia šitá na mieru, ktorá Vám prináša praktické rady a pohľad na zamestnávanie pedagogických zamestnancov a celkovo napomáha pri riadení školy. V publikácii nájdete praktické tipy na vedenie školy i motiváciu zamestnancov, a to po legislatívnej aj psychologickej stránke. Publikácia obsahuje vzory rôznych dokumentov a príslušné vysvetlenia zákonov, čo Vám ušetrí čas a poskytne pocit právnej istoty.

Výhody publikácie:

• zrozumiteľný výklad legislatívy, ktorý Vám objasní pracovnoprávnu problematiku v školstve a jej osobitosti a vysvetlí Vám, ako aplikovať právne predpisy v praxi,
  • konkrétne príklady, prostredníctvom ktorých spoznáte povinnosti školy pri vedení a zamestnávaní pedagogických a nepedagogických zamestnancov, taktiež sa dozviete, ako je to s postavením riaditeľa školy i ostatných vedúcich zamestnancov,
  • tipy na vedenie a motiváciu zamestnancov, ktoré vám pomôžu skvalitniť medziľudské vzťahy, a tým vyformovať kvalitný a súdržný pedagogický kolektív,
  • upozornenia na nové povinnosti a úlohy po schválení nového zákona o pedagogických zamestnancoch. Zákon zavádza okrem iného povinnosť profesijného rozvoja, čo sa významne premietne aj do nového systému odmeňovania učiteľov a riaditeľov.

Kapitoly publikácie:

• Infoservis
  • Zamestnávanie a legislatíva
  • Príjímanie zamestnancov
  • Pracovný proces
  • Uvoľňovanie zamestnancov
  • Vedenie zamestnancov

Po kúpe „základného diela“ sa stanete účastníkom pravidelného aktualizačného servisu na obdobie 12 mesiacov. Aktualizácia obsahuje približne 115 strán, cena jednej strany je 0,32 – 0,46 EUR.

Základné dielo nie je možné zakúpiť bez aktualizácií!

Výhody dyslexie

Personalistika v práci riaditeľa školy (Holíková Eva)Project, 4th Edition 2 DVD (Holíková Eva)