Učebnice, slovníky Základné školy RAABE - Školský poradca

Poradca riaditeľa školy

od Kizivatová Tatiana, Csabayová Katarína z vydavateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o. SK jazyk

Poradca riaditeľa školy

Autor: Kizivatová Tatiana, Csabayová Katarína
Vydavateľstvo: Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.
Počet strán: 2050
Typ tovaru: Formát A5
Škola: Základné školy
Naša cena 65,- €

Viac o produkte Poradca riaditeľa školy (Kizivatová Tatiana, Csabayová Katarína)

Poradca riaditeľa školy je publikácia určená pre riaditeľov, ich zástupcov a zriaďovateľov základných, ale aj stredných škôl.

Informuje o ich povinnostiach a právach, a taktiež podáva užitočné informácie ku každodenným, občasným, ale aj novým úlohám, ktoré sa vyskytujú pri riadení školy, zamestnancov a celého výchovno-vzdelávacieho procesu. Poradca riaditeľa školy dáva rôzne tipy na rozvoj školy, radí pri riešení problémov, obsahuje príklady z praxe i rôzne vzory dokumentov a formulárov, s ktorými sa každý riaditeľ stretáva pri práci.

Výhody publikácie:

• Praktické rady Vám pomôžu riadiť školu efektívne a zabezpečiť kvalitný výchovno-vzdelávací proces.
  • Príklady z praxe a tipy na rozvoj školy Vám zaistia spokojného zriaďovateľa, rodičov, zamestnancov i žiakov.
  • Vzory a návody na vedenie dokumentácie školy, vydávanie rozhodnutí a vypracovanie plánov Vám ušetria čas.
  • Zrozumiteľné upozornenia a odporúčania Vám zaručia ľahký priebeh vonkajších kontrol.

Kapitoly publikácie:

• Infoservis
  • Riadenie školy
  • Administratívnoprávne akty
  • Výchova a vzdelávanie
  • Ekonomika a prevádzka školy
  • Škola a spoločnosť

Po kúpe „základného diela“ sa stanete účastníkom pravidelného aktualizačného servisu na obdobie 12 mesiacov. Aktualizácia obsahuje približne 115 strán, cena jednej strany je 0,32 – 0,46 EUR.

Základné dielo nie je možné zakúpiť bez aktualizácií!

Výhody dyslexie
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

Poradca riaditeľa školy (Kizivatová Tatiana, Csabayová Katarína)Wonderful World, 2nd Edition Level 5 Student's Book - učebnica (Kizivatová Tatiana, Csabayová Katarína)