Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Bluebell Bridge

Jazyk: anglický, slovenský
Rozmery: A4
Predmet: Anglický jazyk
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra
Kúpou tohto produktu získate 0,37 bodov

Viac o knihe Bluebell Bridge 4 Učebnica (Mgr. Jana Machynová, Mgr. Martina Mičiaková)

Bluebell Bridge - učebnica AJ pre 4. ročník ZŠ, ktorej súčasťou je aj pracovný zošit. Učebnica obsahuje 12 lekcií, ktoré sú v súlade s učebnými osnovami MŠ SR. Cvičenia obsahujú množstvo obrázkov, ktoré motivujú žiakov a rozvíjajú všetky štyri jazykové zručnosti. Aby AJ žiakov bavil a hodiny boli pre zaujímavé a pútavé, preto učebnica obsahuje aj pesničky, riekanky, tajničky, vymaľovačky a rôzne hry. Na konci učebnici je aj slovník, v ktorom sú slovíčka + výslovnosť + preklad a to všetko je rozdelené podľa jednotlivých lekciách. Pesničky a ostatné posluchové materiály sú dostupné na CD, ktoré je možné zakúpiť ako samostatný komponent.

Učebnica obsahuje tieto témy: My school an my classroom (moja škola a moja trieda), My body (moje telo), Time (čas), Food (jedlo), Drinks (nápoje), Animals (zvieratá), My home (môj domov), Leisure time activeties (aktivity vo voľnom čase), My friend (môj kamarát), Once upon a time (kde bolo, tam bolo), Jobs (povolania), On holiday (na prázdninách).

Učebnica Bluebell Bridge zároveň podporuje aj medzipredmetové vzťahy. Učiteľom poskytuje postredy a typy ako rozvíjať a nenásilne prepojiť AJ s ostatnými predmetmi.

Bluebell Bridge má odporúčaciu dolužku MŠ SR, ktoré schválilo tento kurz ako vhodný pre vyčovanie anglického jazyka na základných školách v 3. a 4. ročníku ZŠ. Učebnica, CD aj príručka pre učiteľa sú tak zaradené do zoznamu odporúčaných učebníc AJ pre ZŠ.

Vila v Taliansku
Kruhy na vode

Bluebell Bridge 4 Učebnica (Mgr. Jana Machynová, Mgr. Martina Mičiaková)