Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Bluebell Bridge

Jazyk: anglický, slovenský
Rozmery: A4
Predmet: Anglický jazyk
Žáner: učebnice, školská a pedagogická literatúra
Kúpou tohto produktu získate 0,37 bodov

Viac o knihe Bluebell Bridge 3 Učebnica (Mgr. Jana Machynová, Mgr. Martina Mičiaková)

Bluebell Bridge - učebnica AJ pre 3. ročník ZŠ, ktorej súčasťou je aj pracovný zošit. Učebnica obsahuje 12 lekcií, ktoré sú v súlade s učebnými osnovami MŠ SR. Cvičenia obsahujú množstvo obrázkov, ktoré motivujú žiakov a rozvíjajú všetky štyri jazykové zručnosti. Aby AJ žiakov bavil a hodiny boli pre zaujímavé a pútavé, preto učebnica obsahuje aj pesničky, riekanky, tajničky, vymaľovačky a rôzne hry. Na konci učebnici je aj slovník, v ktorom sú slovíčka + výslovnosť + preklad a to všetko je rozdelené podľa jednotlivých lekciách. Pesničky a ostatné posluchové materiály sú dostupné na CD, ktoré je možné zakúpiť ako samostatný komponent.

Učebnica obsahuje tieto témy: Greetings and introduction (pozdravy a predstavenie sa), At school (v škole), Count with us (rátajte s nami), Colours (farby), Animal farm (zvieracia farma), My family (moja rodina), Alphabet (abeceda), Get on (nastúpte), At the greengrocer´s (u obchodníka so zeleninou a ovocím), What to wear? (čo si obliecť?), We can play (vieme hrať), My birthday party (moja oslava narodením).

Učebnica Bluebell Bridge zároveň podporuje aj medzipredmetové vzťahy. Učiteľom poskytuje postredy a typy ako rozvíjať a nenásilne prepojiť AJ s ostatnými predmetmi.

Bluebell Bridge má odporúčaciu dolužku MŠ SR, ktoré schválilo tento kurz ako vhodný pre vyčovanie anglického jazyka na základných školách v 3. a 4. ročníku ZŠ. Učebnica, CD aj príručka pre učiteľa sú tak zaradené do zoznamu odporúčaných učebníc AJ pre ZŠ.

Svetlo v plameni

Bluebell Bridge 3 Učebnica (Mgr. Jana Machynová, Mgr. Martina Mičiaková)