Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Busy Bee Busy Bee 1

Busy Bee 1 Pracovný zošit

od Mária Matoušková a kolektív z vydavateľstva Juvenia Education 2012 EN jazyk

• Busy Bee 1 Pracovný zošit (Mária Matoušková a kolektív)
Autor: Mária Matoušková a kolektív
Vydavateľstvo: Juvenia Education
Rok vydania: 2012
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Škola: Základné školy
Formát: A 4
Učiteľská sada: Juvenia
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v utorok 9.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,14 bodov
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 30 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: pokrčené vnutorné strany. Cena zvýhodnenej knihy je 1,26 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o produkte Busy Bee 1 Pracovný zošit (Mária Matoušková a kolektív)

Pracovný zošit Busy Bee 1 rozširuje a upevňuje prebraté lekcie z učebnice Busy Bee 1. Obsahuje 9 lekcií korešpondujúcich s učebnicou. Rôzne doplňovačky, hry, bludiská, krížovky, vyfarbovačky, puzzles, revision work a iné aktivity budú žiakov baviť a zároveň precvičia ich nadobudnuté jazykové zručnosti z AJ. Možno ho používať podľa potreby a podmienok vyučovania v škole alebo aj doma. Úlohy sú vyberané a spracované tak, aby ich žiaci zvládli vypracovať aj samostatne.

Zľavy pre Vás navyše:
Pri objednávke učebníc na každých 15 kusov: 1 Metodická príručka ZDARMA.
Pri objednávke Vám  na každých 15 kusov objednaných učebníc uplatníme na vyžiadanie 50% zľavu na CD.

5,0 z 5 (1x)

Anna overený používateľ 12. november 2021

Súvisiace tovary

Busy Bee 1 Učebnica (+ kód online CD a interaktívne karty) (Mária Matoušková, Vratislav Matoušek, James Sutherland-Smith)