Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk New Horizons New Horizons Level 4

New Horizons 4 iTools

od Radley, P. - Simons, D. z vydavateľstva Oxford University Press 2011 EN jazyk

New Horizons 4 iTools

Autor: Radley, P. - Simons, D.
Vydavateľstvo: Oxford University Press
Rok vydania: 2011
EAN: 9780194134736
Typ tovaru: CD
Jazyk: anglický
Predmet: Anglický jazyk
Kúpou tohto produktu získate 2,72 bodov

Viac o produkte New Horizons 4 iTools (Radley, P. - Simons, D.)

New Horizons je štvorúrovňový kurz pre stredné školy, ktorý kladie dosiahnuteľné ciele a buduje u študentov sebavedomie v používaní angličtiny. Jasná štruktúra a aktualizované materiály pripravia študentov na skúšku úrovne B1. Učebnica New Horizons obsahuje nový materiál a dizajn, v každej lekcii je časť Grammar Guide a Check, kotrá dáva študentom možnosť viac si precvičiť gramatiku. Každá lekcia sa končí komunikačnou aktivitiou, ktorá pomôže študentom zlepšiť si zručnosti počúvania a rozprávania.

Nový materiál v učebnici, zábavné aktivity a 100% nové texty a cvičenia.

Jasná štruktúra lekcie a mierne tempo sa hodí aj pre triedy s nižším počtom hodín alebo mixed ability classes.

Aktualizovaná a systematická príprava na skúšky v úrovniach 3 a 4 pripravia študentov na rôzne typy úloh v maturitnej skúške.

Opakovanie Language review na konci každej druhej lekcie opakuje jazykové.

New Horizons iTools je kompletný digitálny softvér, na ktorom nádete obsah učebnice a pracovného zošita, odpovede k cvičeniam, audio a video nahrávky, interaktívne aktivity. Môžte ho používať na interaktívnej tabuli, počitači a notebooku spolu s dataprojektorom.

Spev siren

New Horizons 4 iTools (Radley, P. - Simons, D.)Tvorivé dielne v materskej škole - Námety a aktivity (Radley, P. - Simons, D.)Orientace v prostoru a čase pro děti od (Radley, P. - Simons, D.)Podnikové hospodárstvo (Radley, P. - Simons, D.)New English File Upper-Intermediate Workbook with Key and MultiROM Pack (Radley, P. - Simons, D.)New Horizons 3 Teacher's Book (Radley, P. - Simons, D.)New Horizons 1 Class Audio CD (Radley, P. - Simons, D.)ISO a ESG pro udržitelný růst organizace (Radley, P. - Simons, D.)Project 4 Class Audio CDs (Radley, P. - Simons, D.)University Success Writing Intermediate to High-Intermediate, Student Book with MyEnglishLab (Radley, P. - Simons, D.)