Knihy beletria Pre deti a mládež Dievčenské romány a poviedky

Dva kroky od ráje

od Lenka Lanczová z vydavateľstva Vydavatelství VÍKEND s.r.o. CS jazyk

Autor: Lenka Lanczová
Vydavateľstvo: Vydavatelství VÍKEND s.r.o.
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 125,0x200,0x20,0 mm
ISBN: 978-80-7222-762-4

Viac o knihe Dva kroky od ráje (Lenka Lanczová)

Kniha populární autorky Lenky Lanczové vypráví příběh patnáctileté Natálie. Začátek nového školního roku přinese Naty nemálo starostí. Léto končí, z prázdnin zbyly jen pohlednice, prázdninové zážitky a lásky se pomalu stávají vybledlou minulostí, zato přestup ze základní školy na gymnázium provází jeden průšvih za druhým.

Natálie si obtížně zvyká na nový režim, nezvládá horu povinností, nedaří se jí zapadnout do kolektivu, najít tu pravou kamarádku. Krátká známost s Robertem, borcem z hokejové třídy sportovní školy, je hotovou katastrofou; jiskřička naděje, že všechno bude fajn, vzplane teprve po seznámení s Alešem, s klukem s nejmodřejšíma očima pod sluncem.
Zpočátku se zdá vše takřka ideální, Aleš je pohledný, milý, romantický, nekouří ani nepije... Naty však brzy vytuší, že je závislý na hracích automatech. Pokusí se mu pomoci, pouští se do nebezpečné, předem velmi nejisté bitvy o svou lásku...

Výhody dyslexie

Dva kroky od ráje (Lenka Lanczová)Schody do nebe (Lenka Lanczová)Hořká chuť lásky (Lenka Lanczová)Znamení Blíženců (Lenka Lanczová)