Knihy beletria Spoločenské a humanitné vedy Právo, politológia, sociológia Právo Pracovné právo

z vydavateľstva Business Media CZ, s.r.o. 2011 CS jazyk

z vydavateľstva Business Media CZ, s.r.o. 2011 CS jazyk

Vydavateľstvo: Business Media CZ, s.r.o.
Rok vydania: 2011
Rozmery: 148,0x215,0x5,0 mm

Viac o produkte Pracovní režim a pracovní doba řidiče

Nové 3. aktualizované vydání publikace Pracovní režim a pracovní doba řidiče odpovídá požadavkům MDČR na školení řidičů-profesionálů, využívají ji však i řidiči v každodenní praxi.

Publikace představuje souhrnný přehled požadavků na pracovní režim a pracovní dobu řidičů ve všech oblastech silniční dopravy. Výklad s četnými příklady přibližuje nejrozšířenější normu - Nařízení (ES) č. 561/2006. Druhá kapitola, doplněná o další příklady, rozebírá pracovní režim podle novelizované dohody AETR a třetí je věnována režimu podle vyhlášky č.478/2000 Sb. Následuje popis evidence podle těchto předpisů prostřednictvím tachografů tak, jak to vyžaduje Nařízení (EHS) 3821/85.

Závěr publikace je věnován organizaci pracovní doby zaměstnanců v dopravě podle nařízení vlády č.589/2006 a č.168/2002, nechybí ani informace o požadavcích při silničních a podnikových kontrolách. Texty byly aktualizovány podle nejnovějších změn Nařízení (ES) č. 561/2006 a Dohody AETR.

O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy