Knihy beletria Voľný čas a šport Foto, video

Canon EOS 600D

od Jeff Revell z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2012 CS jazyk

Autor: Jeff Revell
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: 2012
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 167x225 mm
Podtitul: Od momentek k nádherným snímkům
Žáner: DSLR - zrkadlovky
ISBN: 978-80-251-3669-0

Viac o knihe Canon EOS 600D (Jeff Revell)

Digitální zrcadlovky si již našly cestu do rukou téměř každého fotografa. Kromě řady výhod s sebou však přináší i nutnost věnovat pozornost nastavení mnohem většího počtu různých funkcí. Abyste dokázali skutečně naplno využít možnosti, které vám Canon EOS 600D nabízí, připravil zkušený fotograf pro vás a vaši zrcadlovku knihu šitou doslova na míru. Využijte celý potenciál svého fotoaparátu a zachyťte s jeho pomocí jedinečné okamžiky.

Autor vám na řadě příkladů nejenom vysvětlí, kdy a jaký režim, expoziční parametr nebo funkci máte upravit, ale věnuje se i samotnému smyslu fotografování. S knihou tak nezískáte pouze další návod k přístroji, ale užitečného průvodce, který je připraven poradit vám s naprostou většinou fotografických situací. S jeho pomocí pak bude snadné vytvářet skvělé snímky kdykoli a kdekoli. S knihou snadno zvládnete: Upravit nastavení základních funkcí přístroje hned po vybalení z krabice Vybrat vhodné příslušenství a pochopit nezbytné základní pojmy Využívat všechny výhody automatických režimů a poznat i jejich omezení Pochopit vlastnosti profesionálních režimů a volit mezi nimi podle potřeby Zachytit pohybující se objekty stejně dobře jako statické portréty Fotografovat krajinu a přírodu za nejrůznějších světelných podmínek Vylepšit své snímky pomocí vhodně zvolené kompozice nebo motivu Nastavit pokročilé funkce fotoaparátu, abyste naplno využili jeho potenciál.

Spev siren

Canon EOS 600D (Jeff Revell)