Učebnice, slovníky Stredné školy Slovenský jazyk a literatúra Cvičebnice slovenského jazyka

Slovenský jazyk – Cvičebnica 2

od Milada Caltíková,a kol. z vydavateľstva Orbis Pictus Istropolitana 2013 SK jazyk

Slovenský jazyk – Cvičebnica 2

Autor: Milada Caltíková,a kol.
Vydavateľstvo: Orbis Pictus Istropolitana
Rok vydania: 2013
EAN: 9788081202582
Typ tovaru: šitá
Rozmery: 165x235 mm
Škola: Stredné školy
Žáner: Učebnice, monografie, slovníky
ISBN: 978-80-8120-258-2

Viac o knihe Slovenský jazyk – Cvičebnica 2 (Milada Caltíková,a kol.)

Cvičebnica začína vstupným testom. Hlavnú časť tvoria cvičenia a úlohy, ktoré vychádzajú z konkrétnych ukážok. Usporiadanie učebnice korešponduje s učebnicou pre 2. ročník. Úlohy označené kľúčom majú v závere vzorové riešenia. Ďalšiu časť tvorí kapitola Príprava na školské písomné práce, ktorá žiakovi uľahčí prípravu a realizáciu písomnej práce. Záver cvičebnice tvoria tabuľky a schémy. Prehľadnou formou predkladajú kategorizáciu pojmov a v zmenšenej podobe predstavujú formálnu úpravu jednotlivých písomností ako životopis, charakteristika a pod.

Cvičebnica je schválená Ministerstvom školstva SR.

Výhody dyslexie

Slovenský jazyk – Cvičebnica 2 (Milada Caltíková,a kol.)Hudební nauka Klíček 3 (Milada Caltíková,a kol.)Oxford Discover 2nd Edition 4 Classroom Presentation Tools (SB) (Milada Caltíková,a kol.)Výtvarná výchova s metodikou, 1. diel (Milada Caltíková,a kol.)SUROVINY pre 2. ročník UO cukrár (Milada Caltíková,a kol.)Biológia pre gymnáziá - Praktické cvičenia a seminár I (Milada Caltíková,a kol.)Obchodná prevádzka pre 1. ročník SOŠ pracovník marketingu a obchodný pracovník (Milada Caltíková,a kol.)Podniková ekonomika pre 4. ročník pre ŠO obchodná akadémia (Milada Caltíková,a kol.)