Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Stredné školy Tovaroznalectvo

Tovaroznalectvo I pre OA

od Z. Olšanská, A. Balažovičová z vydavateľstva Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. 2005 SK jazyk

22,- €

Tovaroznalectvo I pre OA

Autor: Z. Olšanská, A. Balažovičová
Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o.
Rok vydania: 2005
Ročník: Odborné predmety
Predmet: Iné
Škola: Stredné školy
Predpredaj: titul dostupný od 15.9.2024, po vydaní / dotlači posielame do 3 pracovných dní
Naša cena 22,- €

Viac o produkte Tovaroznalectvo I pre OA (Z. Olšanská, A. Balažovičová)

Tovaroznalectvo 1 schválilo Ministerstvo školstva SR ako prvú časť učebnice pre žiakov študijného odboru 6317 6 obchodná akadémia.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Pozvánka - ukážka 596,2 kB pdf 29.05.2024

Tovaroznalectvo I pre OA (Z. Olšanská, A. Balažovičová)Občianska náuka pre 9. ročník základnej školy a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom (Z. Olšanská, A. Balažovičová)Maturita Solutions, 3rd Elementary Classroom Presentation Tool (for Student's Book) (Z. Olšanská, A. Balažovičová)Tracks 2 Posters (Z. Olšanská, A. Balažovičová)Hravá etika 6 - pracovný zošit (Z. Olšanská, A. Balažovičová)Project Explore Upgraded 1 Workbook + Online Practice (SK Edition) - pracovný zošit (Z. Olšanská, A. Balažovičová)Mezinárodní cestovní ruch (Z. Olšanská, A. Balažovičová)