Knihy beletria Veda, technika a počítače Informatika a výpočtová technika

1001 tipů a triků pro Microsoft Word 2007/2010 + CD ROM

od Jana Dannhoferová z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2011 CS jazyk

Autor: Jana Dannhoferová
Vydavateľstvo: Albatros Media a.s.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Brožovaná lepená
Druh tovaru: Kniha + CD
Rozmery: 167x225 mm
Žáner: kancelárske programy
ISBN: 978-80-251-3439-9
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: chýba CD 1. Cena zvýhodnenej knihy je 8,69 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe 1001 tipů a triků pro Microsoft Word 2007/2010 + CD ROM (Jana Dannhoferová)

1001 tipů a triků Microsoft Word 2007/2010 Sbírka toho nejlepšího, co se můžete o Wordu 2007/2010 v češtině dozvědět Pracujete s Wordem intenzivně, a přesto máte pocit, že vám v něm spousta věcí uniká? Nemáte čas ani chuť číst klasické příručky, potřebujete jen konkrétní, přesně cílené rady? Nebaví vás prokousávat se haldou balastu pro začátečníky, chcete jít do hloubky přímo k jádru problému? S rozsáhlou sbírkou pečlivě vybraných tipů se brzy stanete ve Wordu skutečnými mistry. Postupy jsou přehledně setříděné podle tématu a obtížnosti, takže ihned vyhledáte právě ten, který zrovna potřebujete. Ať už pomocí Wordu vyřizujete hromadnou korespondenci, píšete rozsáhlou práci, nebo vytváříte formuláře, vždy v knize naleznete něco, díky čemu bude vaše práce rychlejší a efektivnější.

S knihou se mimo jiné naučíte: * Seskupit objekt a jeho titulek v textovém poli * Vytvořit více odkazů na jedinou poznámku pod čarou * Vynutit si sledování změn a ty následně sloučit do jediného dokumentu * Oživit vložené tabulky pomocí vzorců a grafů * Vytvořit a náležitě zabezpečit formulář určený pouze pro tisk * Vygenerovat seznam objektů na základě použitého stylu * Kopírovat a třídit styly mezi dokumenty pomocí Organizátoru * Vkládat do dokumentu zástupné texty, úzké a nedělitelné mezery * Vyhledat duplicitní položky v seznamu příjemců * Vytvořit makro, které se bude spouštět automaticky spolu s Wordem Na přiloženém CD naleznete zdrojové soubory k jednotlivým tipům v knize, 60denní zkušební verzi Microsoft Office 2010 a užitečné doplňky, aplikace, šablony, klávesové zkratky a odkazy, s jejichž pomocí můžete získané dovednosti ve Wordu dále rozšířit. O autorce: Jana Dannhoferová působí jako externí redaktorka časopisů Computer a Jak na počítač. Aktivně se účastní konceptu ECDL pro Českou republiku jako školitelka a akreditovaná testerka pro ECDL testování. V současné době vyučuje na Ústavu informatiky Provozně ekonomické fakulty MZLU v Brně předměty zaměřené na počítačovou grafiku, digitální fotografii, teoretickou informatiku, algoritmizaci a aplikace Microsoft Office.

Výhody dyslexie

1001 tipů a triků pro Microsoft Word 2007/2010 + CD ROM (Jana Dannhoferová)