Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Španielsky jazyk Španielčina pre samoukov

Španělština pro au pair

od Zuzana Hájková; Václav Řeřicha z vydavateľstva Nakladatelství Olomouc s.r.o. 2011 CS jazyk

Španělština pro au pair

Autor: Zuzana Hájková; Václav Řeřicha
Vydavateľstvo: Nakladatelství Olomouc s.r.o.
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-7182-287-5
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 130x210 mm
Predmet: Španielsky jazyk
Žáner: jazyková literatúra
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 3.7.2024

Viac o knihe Španělština pro au pair (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)

Španělština pro au pair s frázemi a slovníky je příručka pro všechny, kdo chtějí pracovat - nebo již pracují - s dětmi ve španělsky mluvících rodinách, v Evropě nebo v Latinské Americe.

Španělština pro au pair s frázemi a slovníky
- vám umožňuje efektivněji španělsky komunikovat s dětmi a hostitelskou rodinou,
- se skládá ze španělské slovní zásoby a frází, které au pair považují za nejčastější a nejdůležitější,
- je podrobně zkontrolována a doplněna rodilými mluvčími ze Španělska tak, aby obsahovala
i nejnovější slovní zásobu nezbytnou pro au pair.

Španělština pro au pair s frázemi a slovníky je Vaším jazykovým průvodcem, od vyplnění formuláře žádosti a příjezdu do hostitelské rodiny po každodenní povinnosti au pair: včetně buzení dětí, snídaně, odchodu do školy, domácích prací, přípravy jídla a odpoledního a večerního programu dětí.

Důležité jsou fráze a slovní zásoba pro zdravotní problémy, tělesné potřeby, bezpečí, hry, domácí zvířata apod.
Jednotlivé kapitoly jsou rozděleny na části komunikace s dětmi, komunikace s rodiči a další užitečné výrazy a fráze.

Spev siren

Španělština pro au pair (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Čarovná maska (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Základy chemie 1 Pracovní sešit (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)HP LaserJet Pro 4002dn, Tlačiareň, A4 (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Chemie pro 8. ročník základní školy (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Funkcie II. – 1. zošit z matematiky pre gymnáziá a SOŠ (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Welcome Starter A Pupil's Book - učebnica (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)INTENSO 500GB MemoryCase 2,5" USB3.0 čierny (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Chemické sloučeniny kolem nás – Organika (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Prírodoveda pre 2. ročník základnej školy (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)24 dní do Vianoc (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)DOBRODRUŽSTVÁ KVAPÔČKY PERLIČKY (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)Matematika 4 (II.diel) - pracovný zošit pre 4.ročník (Zuzana Hájková; Václav Řeřicha)