Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Financie, podnikanie, obchod

Nefér výhoda

od Robert T. Kiyosaki z vydavateľstva Robert Němec-Pragma nakladat. 2011 CS jazyk

Nefér výhoda

Autor: Robert T. Kiyosaki
Vydavateľstvo: Robert Němec-Pragma nakladat.
Rok vydania: 2011
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 150x210 mm
Podtitul: Síla finančního vzdělání. Co vás ve školách nikdy nenaučí
Žáner: ekonómia, management, personalistika
ISBN: 978-80-7349-263-2

Viac o knihe Nefér výhoda (Robert T. Kiyosaki)

Autor bestselleru Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki zpochybnil a změnil způsob, jakým desítky milionů lidí na celém světě uvažují o penězích. S perspektivami, které jsou často v rozporu s konvenční moudrostí, se stal známým pro svou upřímnost, neúctu k establishmentu a odvahu. Na celém světě je proto považován za vášnivého zastánce finančního vzdělávání.

V knize Nefér výhoda vyzývá Robert Kiyosaki lidi na celém světě, aby přestali slepě přijímat klam, že je jim osudem předurčeno, aby celý život zápasili s financemi. Vybízí je, abyste změnili jedinou věc, kterou mají pod kontrolou, a to sami sebe. Jedině pravé finanční vzdělávání je cesta k vytvoření života, jaký si člověk přejete pro sebe a svou rodinu.

Tato kniha je o moci finančního vzdělání a pěti neférových výhodách, které skutečné finanční vzdělání nabízí:

• neférovou výhodu vzdělání
  • neférovou výhodu daní
  • neférovou výhodu dluhu
  • neférovou výhodu rizika
  • neférovou výhodu reciprocity

Kniha Nefér výhoda vyzývá čtenáře ve stylu vlastním společnosti Rich Dad, aby zhodnotili všechna hlediska a vyzkoušeli, jak se síla opravdového finančního vzdělání stává jejich nespravedlivou výhodou.Robert Kiyosaki je priekopníkom v oblasti finančného myslenia. Svojou prvou knihou Bohatý táta, chudý táta spochybnil a zmenil spôsob klasického myslenia ohľadom peňazí. V knihe Nefér výhoda Kiyosaki  vysvetľuje, že človeku nie je automaticky predurčené celý život zápasiť s financiami. Základ je v zmene samého seba, v spôsobe uvažovania. Kniha vychádza v českom jazyku.

Robert T. Kiyosaki je na celom svete známy svojou úprimnosťou a neúctou k establishmentu.  V knihe  Nefér výhoda Kiyosaki tvrdí, že cestou k vytvoreniu k životu, aký si človek praje, je finančné vzdelanie. Kniha pojednáva o moci finančného vzdelania a piatich neférových výhodách, ktoré skutočné finančné vzdelanie ponúka:

• neférová výhoda vzdelania
  • neférová výhoda daní
  • neférová výhoda dlhu
  • neférová výhoda rizika
  • neférová výhoda reciprocity

Kniha Nefér výhoda vyzýva čitateľov, aby zhodnotili všetky hľadiska a vyskúšali silu ozajstného finančného vzdelania a využili tieto nespravodlivé výhody.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 95,4 kB pdf 27.08.2013

Nefér výhoda (Robert T. Kiyosaki)Bosorka Alžběta Nádašdyová, rozená Báthoryová, alias čachtická paní (Robert T. Kiyosaki)