Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Ukrajina

Ukrajina

od Andrew Evans z vydavateľstva Nakladatelství JOTA s.r.o. 2011 CS jazyk

Autor: Andrew Evans
Vydavateľstvo: Nakladatelství JOTA s.r.o.
Rok vydania: 2011
ISBN: 978-80-7217-899-5
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 132x197 mm
Edícia: Turistický průvodce
Žáner: Katalóg

Viac o knihe Ukrajina (Andrew Evans)

Ukrajina, stát ve východní Evropě u Černého a Azovského moře, procházela poměrně pestrým vývojem, dnes je ovšem cílem řady turistů. Právě pro ně vychází již třetí aktualizované vydání oblíbeného průvodce z britské řady Bradt, který přináší nejnovější informace o cestování do země, která se v posledních letech mimořádně proměnila. Zavede vás na místa, kde podávají ten nejlepší boršč, a nasměruje vás na nejkrásnější cesty okolo břehů Černého moře. Pro úplnost nabízí průvodce i obsáhlé informace z oblasti rozmanité historie, kultury i přírodních krás země, doplněné o barevné fotografie a množství podrobných map.

Milovníci historických památek si nenechají ujít návštěvu hlavního města Kyjeva, rozrůstajícího se průmyslového centra na řece Dněpr. Někteří zamíří do národního přírodního parku, jiní odpočívat k moři. Dobrou volbou je také prohlídka přístavního města Oděsa, Sevastopolu, Charkova nebo návštěva města Dněpropetrovsk. Speciální zájezdy směřují i do nechvalně proslulé oblasti Černobylu.

Turistický průvodce po Ukrajině z řady Bradt Nakladatelství JOTA je nejaktuálnější a nejobsáhlejší průvodce touto oblastí na trhu, nabízející nezapomenutelné zážitky pro každý rozpočet.

Ukrajina (Andrew Evans)BANGKOK 1:9 000 (Andrew Evans)Rio de Janeiro - sprievodca mesta s mapou 1:15 000 (Andrew Evans)