Učebnice, slovníky Stredné školy Pedagogika / Psychológia

od Zelinová M., Zelina M. z vydavateľstva SPN

od Zelinová M., Zelina M. z vydavateľstva SPN

Autor: Zelinová M., Zelina M.
Vydavateľstvo: SPN
Škola: Stredné školy

Viac o produkte Psychológia 3 pre stredné pedag. školy, pedag. a sociálne akadémie a pedag. a kultúrne akadémie (Zelinová M., Zelina M.)

Učebnica pre 3.ročník sa zaoberá pedagogickou psychológiou. Ide o procesy učenia, výchovy a  zdokonaľovanie človeka na základe premysleného pôsobenia pedagogických zásad.

Výhody dyslexie
Spev siren

Psychológia 3 pre stredné pedag. školy, pedag. a sociálne akadémie a pedag. a kultúrne akadémie (Zelinová M., Zelina M.)Psychológia pre konzervatóriá (Zelinová M., Zelina M.)Na dvore zo strieborných plameňov (Na dvore z tŕňov a ruží 4) (Zelinová M., Zelina M.)Our World Starter Lesson Planner with Audio CDs and Teacher's Resource CD-ROM (Zelinová M., Zelina M.)Hot Spot 1 Class CDs (Zelinová M., Zelina M.)Hudobná výchova pre 5. ročník ZŠ (Zelinová M., Zelina M.)Insight, 2nd Edition Elementary Classroom Presentation Tool WB (digitálny kód k pracovnému zošitu) (Zelinová M., Zelina M.)insight, 2nd Edition Upper-Intermediate Student's Book with Online Practice Pack - učebnica (Zelinová M., Zelina M.)Súbor hudobných príkladov - pracovný zošit Noty (Zelinová M., Zelina M.)Our World 1-3: Flashcards, including the Sounds of English (Zelinová M., Zelina M.)