Vyžiadať cenovú ponuku
  Učebnice, slovníky Základné školy Slovenský jazyk Pracovné zošity

Písanka pre 1. ročník (samostatná cvičná písanka)

od R. Culková, Kamila Štefeková z vydavateľstva Orbis Pictus Istropolitana 2010 SK jazyk

• Písanka pre 1. ročník (samostatná cvičná písanka) (R. Culková, Kamila Štefeková)
2,- €

Písanka pre 1. ročník (samostatná cvičná písanka)

Autor: R. Culková, Kamila Štefeková
Vydavateľstvo: Orbis Pictus Istropolitana
Rok vydania: 2010
EAN: 9788081209604
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 210x297 mm
Ročník: 1. ročník
Predmet: Slovenský jazyk a literatúra
Škola: Základné školy
Žáner: školská literatúra
Edícia: Štefeková - sada 1. roč.
Dostupnosť: od 21. augusta 2024
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 19.8.2024

Vydavateľstvo má až do 20.08.2024 inventúru skladu.

Titul odosielame po naskladnení po tomto dátume.

Naša cena 2,- €

Viac o knihe Písanka pre 1. ročník (samostatná cvičná písanka) (R. Culková, Kamila Štefeková)

Celoročná písanka na precvičovanie písania v prvom ročníku podľa výberu učiteľa. Zošit je rozdelený na dve časti – na precvičovanie písaného a tlačeného písma.

Riadky na nácvik písaného písma majú pridanú pomocnú čiaru vo výške malých písmen.

V časti určenej na precvičenie písania tlačeného písma sa na prvých stranách nachádzajú vzory možností nácviku ich písania.

Všetky strany obsahujú na okraji galériu nápovedných obrázkov.

4,7 z 5 (14x)

Marta overený používateľ 27. november 2022
Výborná písanka na precvičovanie pre prvaka - riadky sú so zvyraznenou pomocou čiarou pre malé písmená. Nemajú predpísané písmená, čo ja beriem pozitívne lebo môže nacvicovat to co práve treba a nie to co by teoreticky mal.
Daniela Š. overený používateľ 12. október 2022
Mozno niekomu pomoze,ale za mna zbytocna kupa zosita.cakala som nacvik predpisaneho pisma,nie prazdne stranky.
antonia overený používateľ 06. máj 2022
Krasna pisanka, nie je predpisana, ale je super, ze ma velke listy, s predpisanim vsetkych pismen po obvode.
FiFqo neoverený používateľ 10. január 2020
ejo ejo ruky nad hlavou
Lenka overený používateľ 02. december 2018
Perfektná Pisanka dcéra je druhacka a stále ju používame aj kamarátka si ju objednáva