Knihy beletria Dejiny a fakty Ostatné

Talizman

od Graham Hancock; Robert Bauval z vydavateľstva REMEDIUM PUBLISHING, s.r.o. 2010 SK jazyk

Talizman

Autor: Graham Hancock; Robert Bauval
Vydavateľstvo: REMEDIUM PUBLISHING, s.r.o.
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, matná
Rozmery: 147x210x55 mm
Žáner: História
Formát: A5
ISBN: 978-80-89230-51-8
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 4.9.2024
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 40 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: natrhnutý prebal. Cena zvýhodnenej knihy je 11,94 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Talizman (Graham Hancock; Robert Bauval)

S Talizmanom sa zúčastníme na výnimočnom putovaní intelektu po neprechodených cestách histórie za kľúčmi skrývajúcimi sa v textoch, architektúre a monumentoch… "tajných náboženstiev", ktoré kedysi tvarovali svet. Autori, skutoční znalci vo svojich odboroch, putujú krížom krážom po svete za symbolmi, ktorým ľudia pripisovali a pripisujú až okultný význam, a mapujú udalosti spred tisícok rokov, aby ich konfrontovali so súčasnou vojnou, ktorú vedú teroristi. Objavujú tajnú históriu manipulácií a podvodov, ktoré zasahujú priamo do srdca súčasného svetového poriadku... a možno aj poriadku, čo ešte len príde. Pokúšajú sa odhaliť "majstrovskú hru", ktorá sa začala hrať za scénou svetového javiska v dávnoveku a, ako sa nazdávajú, opäť sa dala do pohybu pred 2000 rokmi. Šírkou, kvalitou, objaviteľskou hodnotou autorskej práce a čitateľsky pútavým podaním je TALIZMAN v našom prostredí ojedinelá kniha.

Odvaha k ľudskosti

Talizman (Graham Hancock; Robert Bauval)