Knihy beletria Dvojjazyčná literatúra Francúzska Dvojjazyčná literatúra

Le Tour du monde en quatre-vingts jours/Cesta kolem světa za osmdesát dní

od Jules Verne z vydavateľstva Computer Press, a.s. 2010 CS jazyk

Autor: Jules Verne
Vydavateľstvo: Computer Press, a.s.
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 150x210x15 mm
Edícia: Dvojjazyčná kniha
Podtitul: Le Tour du monde en quatre-vingts jours
Žáner: dvojjazyčné knihy
ISBN: 978-80-251-2987-6

Viac o knihe Le Tour du monde en quatre-vingts jours/Cesta kolem světa za osmdesát dní (Jules Verne)

Zjednodušené dvojjazyčné spracovanie známeho románu Julesa Verna je určené mierne pokročilým študentom francúzštiny. Vďaka tejto knihe sa zoznámi s pútavým dobrodružným príbehom, rozšíri si slovnú zásobu, rozvinú svoje schopnosti porozumenie hovorenému slovu a zdokonalia sa vo výslovnosti. V publikácii nájdete: skrátený príbeh v jazyku originálu, zrkadlový slovenský preklad, komentáre gramatických a lexikálnych javov, cvičenia na porozumenie, gramatiku a slovnú zásobuKniha je doplnená CD vo formáte MP3, na ktorom je celý príbeh vyrozprávaný rodeným Francouzem.Spolu s čudáckym anglickým gentlemanom Phileas Fogg a jeho verným sluhom Passepartoutom podniknete nezabudnuteľnú cestu okolo sveta. Počas nej zažijete dobrodružstvo uprostred tamaryškového lesa, hroznú búrku v oceáne, bleskovú cestu naprieč Amerikou a mnoho ďalších neuveriteľných situácií. Vďaka svojej ceste hlavný hrdina vyhrá stávku a nájde ženu, ktorá ho urobí tým najšťastnejším mužom, a vy získate nové vedomosti a zdokonalíte sa vo francúzštine.

Spev siren

Le Tour du monde en quatre-vingts jours/Cesta kolem světa za osmdesát dní (Jules Verne)Dva roky prázdnin (Jules Verne)