Knihy beletria Beletria Ostatné

Můj flirt s politikou

od Daniela Kovářová z vydavateľstva MLADÁ FRONTA, a.s. 2010 CS jazyk

Autor: Daniela Kovářová
Vydavateľstvo: MLADÁ FRONTA, a.s.
Rok vydania: 2010
EAN: 9788020423740
ISBN: 978-80-204-2374-0
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, matná
Druh tovaru: Kniha
Rozmery: 130x190x12 mm
Podtitul: aneb Příručka pro ministryně
Žáner: beletria

Viac o knihe Můj flirt s politikou (Daniela Kovářová)

Daniela Kovářová, advokátka, od roku 2008 ředitelka Justiční akademie, odkvětna 2009 do července 2010 ministryně spravedlnosti ve vládě JanaFischera. Od mládí píše povídky, které publikuje pod pseudonymem IdaSebastiani. V roce 2008 vydala sbírku vědeckofantastických povídek amikrohororů nazvanou Minutové povídky a v roce 2009 knížku o lásce avztazích nazvanou „Láskyplné“ povídky. Je autorkou dvou odbornýchpublikací o rétorice a řady fejetonů, komentářů a odborných článků zejménaz justiční problematiky.Daniela Kovářová žije ve Štěnovicích u Plzně, má dvě děti (patnáctiletou dcerua jedenáctiletého syna) a manžela Martina, který řídí továrnu na nábytek, acelou řadu různě přítulných domácích zvířat.Autorka nyní přichází s třetí knihou, která nese název Můj flirt s politikou ačtivě odráží autorčiny čtrnáctiměsíční zkušenosti ve vysoké politice av ministerském křesle. Daniela Kovářová v ní s nadsázkou a vtipem popisujetypy úředníků, politiků a novinářů, s nimiž se setkala, i povinnosti ministrav nevážné podobě. Zejména kapitoly nazvané „Technika aneb Soužitís přístroji a materiály“, „Bezpečnost především aneb Jak se žije s ochrankou“nebo „Intimní život aneb Muži, sex, rodina a přátele“ vás pobaví a zalitujete,že knížka není delší.Kniha Můj flirt s politikou odráží autorčiny zážitky z vysoké politiky. S nádsázkou a s vtipem jsou zde popsány různé typy úředníků, politiků i novinářů. Povinnosti ministra jsou zde zachyceny také v nevážné podobě. Knížka je členěna do kapitol s názvem Technika aneb Soužití s přístroji a materiály, Bezpečnost především aneb Jak se žije s ochrankou, Intimní život aneb Muži, sex, rodina a přátelé atd.

Pod knihou Můj flirt s politikou je podepsána Daniela Kovářová (*1964), která působila jako česká ministryně spravedlnosti v období od května 2009 do července 2010. Předtím pracovala jako advokátka a ředitelka Justiční akademie. O literaturu se zajímá už od mládí, povídky publikovala pod pseudonymem Ida Sebastiani. Kovářová je také autorkou odborných publikací z oblasti justiční problematiky.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 24,3 kB pdf 27.08.2013

Odvaha k ľudskosti