Knihy beletria Voľný čas a šport Záhrada, dom Kvety Aranžovanie, viazanie a sušenie kvetov

Aranžování a vazba květin

od Jan van der Kamp z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2010 CS jazyk

Aranžování a vazba květin

od Jan van der Kamp z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2010 CS jazyk

Autor: Jan van der Kamp
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2010
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 165x235x15 mm
ISBN: 978-80-247-3356-2

Viac o knihe Aranžování a vazba květin (Jan van der Kamp)

Naša publikácia je určená začínajúcim floristům aj tým, ktorí si chcú skrášliť interiér bytu či pracoviska kvetinovými dekoráciami alebo obdarovať svojich blízkych. Od tematicky podobných knižiek sa líši tým, že predkladá základy aranžérske práce, bez ktorých znalostí sa žiadny autor vo svojej fantazijné tvorbe nezaobíde, komplexne. V teoretickej časti zoznamuje čitateľa s pomôckami a materiálmi potrebnými k viazaniu rastlín, so zásadami priestorové kompozície väzby a správnym farebným zladením rastlín. Autor uvádza tiež možnosti, ako predĺžiť životnosť rezaných kvetín. V praktickej časti je text členený tak, aby oboznámil záujemcov s tvorbou jednotlivých druhov dekorácií. Súbor pracovných postupov zahŕňa klasická kvetinová aranžmá na rôzne účely (kytice do vázy, do misky, svadobné, smútočné, výzdoba miestností i portálov budov) i vianočné dekorácie. Každý námet sprevádza fázové názorný pracovný postup, doplnený perokresby alebo ilustrácií.

Výhody dyslexie

Aranžování a vazba květin (Jan van der Kamp)Lexikon růží (Jan van der Kamp)Skalky a květinové zídky (Jan van der Kamp)Pivoňky (Jan van der Kamp)