Knihy beletria Cestovanie a príroda Sprievodcovia Európa Veľká Británia Anglicko

Londýn

od Rob Humphreys; Samantha Cooková z vydavateľstva Nakladatelství JOTA s.r.o. 2010 CS jazyk

Londýn

Autor: Rob Humphreys; Samantha Cooková
Vydavateľstvo: Nakladatelství JOTA s.r.o.
Rok vydania: 2010
ISBN: 978-80-7217-756-1
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, matná
Rozmery: 132x197x20 mm
Edícia: Turistický průvodce
Žáner: Katalóg

Viac o knihe Londýn (Rob Humphreys; Samantha Cooková)

Další z řady vynikajících průvodců Rough Guides vás bude provázet po Londýně a představí ho do ohromujících detailů. Zavede vás k proslulým památkám jako Tower nebo Big Ben i na méně známá, ale pozoruhodná místa, která byste jinak jen stěží objevili. K tomu vám jako vždy poslouží přehledné mapy a informace o otvíracích dobách. Průvodce navíc poradí, kde a jak se ubytovat, najíst nebo pobavit.Londýn je velkolepou evropskou metropolí nabízející jedinečné skvosty — od fascinujících novoklasicistních staveb až po nádherné parky se staletými platany. Díla Johna Nashe nebo Christophera Wrena patří k tomu nejlepšímu z evropské architektury a v našem průvodci o nich najdete spoustu užitečných informací. Londýnská muzea a galerie skrývají umělecké poklady a na své si v nich přijdou obdivovatelé děl všech epoch. Do mnoha z nich je navíc vstup zdarma. Pokud vás omrzí umělecké skvosty, můžete se jen tak procházet malebnými uličkami, nahlížet do výloh obchodů, dát si pivo v některé z osobitých hospůdek nebo se posadit v parku a pozorovat kolemjdoucí — zkrátka nasávat neobyčejnou atmosféru tohoto úžasného města.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Ukážka z knihy 170,5 kB pdf 27.08.2013

Londýn (Rob Humphreys; Samantha Cooková)