Učebnice, slovníky Stredné školy Fyzika

Mechanika 1 ( M. Olejár a kol. )

od Marián Olejár, Iveta Olejárová, Martin Olejár z vydavateľstva Young Scientist SK jazyk

• Mechanika 1 ( M. Olejár a kol. ) (Marián Olejár, Iveta Olejárová, Martin Olejár)

Mechanika 1 ( M. Olejár a kol. )

Autor: Marián Olejár, Iveta Olejárová, Martin Olejár
Vydavateľstvo: Young Scientist
ISBN: 978-80-8879-210-9
Dostupnosť: na sklade
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v pondelok 1.7.2024
Kúpou tohto produktu získate 0,12 bodov

Viac o produkte Mechanika 1 ( M. Olejár a kol. ) (Marián Olejár, Iveta Olejárová, Martin Olejár)

Úvod do mechaniky - pre začiatočníkov, stredoškolákov, maturantov a vysokoškolákov

Spev siren