Knihy beletria Beletria Krimi, detektívky

Sluneční bouře

od Äsa Larssonová z vydavateľstva HOST - vydavatelství, s.r.o. 2010 CS jazyk

Autor: Äsa Larssonová
Vydavateľstvo: HOST - vydavatelství, s.r.o.
Rok vydania: 2010
Rok poslednej dotlače: apríl, 2011
ISBN: 978-80-7294-350-0
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140x210x30 mm
Žáner: Detektívky

Viac o knihe Sluneční bouře (Äsa Larssonová)

Na podlahe kostola v severnom Švédsku leží mŕtve a rituálne zmrzačené mužské telo. A na nočnej oblohe medzi vločkami padajúceho snehu tancuje polárna záře.Rebecka Martinssonová sa po rokoch vracia do svojho rodného mestečka Kiruny. Kedysi musela toto miesto za dramatických okolností opustiť a odísť do Štokholmu, kde pracuje ako daňová poradkyňa. Teraz sa vracia späť, aby pomohla svojej dávnej priateľke Sanna, ktorej brat bol hrozným spôsobom zavraždený v kostole náboženského spoločenstva, ktoré kedysi založil. Krásna a zraniteľná Sanna potrebuje Rebecčinu pomoc, aby sa očistila od podozrenia, ktoré na ňu padlo po bratovej smrti.Rebecka sa ocitne pred neľahkou úlohou. Pri hľadaní vraha sa bude musieť vysporiadať nielen s policajnými postupmi, ale bude nútená čeliť aj dohadom kolujícím vnútri uzatvorenej a vydesené komunity. Bude musieť pátrať hlboko vo svojej pamäti a vo svojom svedomí, aby sa postavila čelom k temnému tajomstvo, ktoré za sebou v Kiruna zanechala a ktoré je ukryté pod rúškom všeobecného mlčania. A bude sa musieť postaviť vrahovi, ktorého úmysly je ťažké odhadnúť ... Pripravujeme druhý diel série: preliata krv.

Spev siren

Sluneční bouře (Äsa Larssonová)My Little Pony - Rozprávky pred spaním (Äsa Larssonová)