Knihy beletria Astrológia, ezoterika a mystika Okultné vedy a mágia

Lexikon magie a kouzel

od Pavel Kožíšek z vydavateľstva Readers Digest Výběr s.r.o. 2009 CS jazyk

Autor: Pavel Kožíšek
Vydavateľstvo: Readers Digest Výběr s.r.o.
Rok vydania: 2009
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 225x285x10 mm
ISBN: 978-80-7406-021-2

Viac o knihe Lexikon magie a kouzel (Pavel Kožíšek)

Lexikón mágie a kúziel vám odhalí tajomstvo sedemdesiatich rôznych pôsobivých kúzelníckych trikov. Kúzla sú vybrané tak, aby sa dala ľahko nacvičiť a aby každý mohol ľahko a bez nákladných rekvizít pobaviť spoločnosť. Väčšinu pomôcok potrebných na vykonanie trikov nájdete doma, alebo si ich ľahko zoženiete. Naučíte sa jednoduchá, ale pritom veľmi efektné kúzla, ktorá na začiatku svojej kariéry používali aj najslávnejšie kúzelníci sveta, počnúc Harrym Houdinim a končiac Davidom Copperfieldom. Pomocou tejto originálnej knihy kúziel oslníte a prekvapíte svojich priateľov majstrovskými kúskami modernej magie.Autorem knihy je osoba najpovolanejší - najúspešnejší český iluzionista a mág, majster sveta zo Svetového pohára zabávačov a Principal Divadla kúziel, Pavel Kožíšek. U každého kúzla sú inštruktážne fotografie, ktoré správne pochopenie triku ešte uľahčia. Okrem samotného principála Divadla kúziel na nich spoznáte aj modelky Martinovi Dvořákovú a Hanu Mašlíkovou.S lexikón mágie a kúziel budete už onedlho schopní usporiadať svoje prvé naozajstné kúzelnícke predstavenie!
4,0 z 5 (1x)

Kiripolsky neoverený používateľ 03. marec 2020

Lexikon magie a kouzel (Pavel Kožíšek)Pohanská kniha mrtvých (Pavel Kožíšek)Zasvěcení do henochiánské magie (Pavel Kožíšek)Receptář chemicko technický (Pavel Kožíšek)