Knihy beletria Veda, technika a počítače Auto - moto Motorky a motocykle

The Harley-Davidson Motor Co.

od Randy Leffingwell; Darwin Holmstrom z vydavateľstva SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí 2008 CS jazyk

The Harley-Davidson Motor Co.

Autor: Randy Leffingwell; Darwin Holmstrom
Vydavateľstvo: SLOVART, s.r.o. NAKLADATELSTVí
Rok vydania: 2008
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Rozmery: 310x270x40 mm
ISBN: 978-80-7391-124-9

Viac o knihe The Harley-Davidson Motor Co. (Randy Leffingwell; Darwin Holmstrom)

Jedinečná publikácia o spoločnosti Harley-Davidson a jej výrobkoch prvýkrát predstavuje archívne zbierku viac ako 460 motocyklov značky Harley-Davidson vyrobených od roku 1903 do súčasnosti. Zakladatelia firmy archivovali od roku 1915 aspoň jeden kus od každého modelu a táto tradícia pokračuje dodnes. Žiadny iný výrobca motocyklov nebol tak prezieravý, aby uchoval svoje výrobky v rozsahu, v akom sa to počas viac ako sto rokov podarilo firme Harley-Davidson. Archívne predmety nie sú len kronikou histórie spoločnosti, ale symbolizujú tiež vývoj techniky, dizajnu i reklamy. Najdôležitejšie je však, že zbierka odráža životy tých, ktorí stavali, predávali a osedlávali skutočnú americkú legendu.

Oflajner
O malom sedmospacovi, ktory sa nebal tmy

The Harley-Davidson Motor Co. (Randy Leffingwell; Darwin Holmstrom)