Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Psychologie Základ úspěchu v práci

od Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2008 CS jazyk

Psychologie Základ úspěchu v práci

Autor: Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht
Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2008
ISBN: 978-80-247-2444-7
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 170x240x10 mm
Žáner: Komunikační a manažerské dovednosti

Viac o knihe Psychologie Základ úspěchu v práci (Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht)

Máte niekedy pocit, že o úspechu v pracovnom živote rozhodujú iné faktory než výkonnosť a odborné znalosti? Čudujete sa, prečo váš spolužiak zo strednej školy dnes zarába oveľa viac ako vy? Okuliarmi psychológov sa pozriete, čo pravdepodobne stojí za správaním vašich kolegov, šéfov, podriadených i zákazníkov. Dôležité a praktické poznatky psychológie vám pomôžu analyzovať zložité situácie a nájsť vhodnú stratégiu úspešného rokovania, pomôžu vám brániť sa manipulácii a ovplyvňovať druhej pomocou psychológie. Budete postupovať od psychológie osobnosti cez psychológiu úspechu, komunikácie, predaja, vedenie ľudí až po psychológiu konfliktu. Táto pútavá a zrozumiteľná kniha vám odhalí skutočná pravidlá hry v bežnom pracovnom živote a stane sa praktickým poradcom pre vašu kariéru a každodenné situácie.

Spev siren

Psychologie Základ úspěchu v práci (Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht)Rétorika v praxi (Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht)Akí sú? Japonci (Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht)Akí sú? Rusi (Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht)Divoká zvířata (Klein Hans–Michael, Kresse Albrecht)