Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Psychológia, komunikácia

Tajná řeč těla

od David Lewis z vydavateľstva Evropský vzdělávací program - III.mileni 2002 CS jazyk

Tajná řeč těla

Autor: David Lewis
Vydavateľstvo: Evropský vzdělávací program - III.mileni
Rok vydania: 2002
Rok poslednej dotlače: december, 2008
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, matná
Rozmery: 161x235x15 mm

Viac o knihe Tajná řeč těla (David Lewis)

„To, co říkáte, často vede k úspěchu či neúspěchu daleko méně, než jak to říkáte.“To jsou slova autora významného titulu TAJNÁ ŘEČ TĚLA D. Lewise, který se stal po několik desítek let nejvyhledávanější učebnicí z oboru mimoverbální komunikace.Kniha patří mezi největší bestselery posledních let a pomáhá naučit se jednat, odhadnout partnera a podle některých charakteristických gest předvídat postupy a cíle jeho jednání. Samozřejmě učí i jak se sám těchto „čitelných a zrazujících“ prvků ve vlastním jednání zbavit.Dvanáct základních oblastí, které kniha pomáhá čtenáři zlepšit, je vlastně komplexní souhrn vystupování každého jedince.Kniha je vhodná pro manažery, pedagogy, studenty, politiky, prostě pro všechny, kteří chtějí kultivovat své jednání a vystupování a tím samozřejmě sami sebe.

Oflajner
Spev siren

Tajná řeč těla (David Lewis)