Knihy beletria Kariéra a motivačná literatúra Ostatné

z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2008 CS jazyk

z vydavateľstva GRADA Publishing, a.s. 2008 CS jazyk

Vydavateľstvo: GRADA Publishing, a.s.
Rok vydania: 2008
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Rozmery: 135x205x10 mm

Viac o knihe Profesionální asistentka

Tak ako je profesionálna asistentka pravou rukou svojho šéfa alebo tímu, je táto knižka pravým pomocníkom asistentky. Čitateľná a praktická príručka skúsenej autorky a office manažérky je určená začínajúcim i skúsenejším asistentkám. Ide o manuál, v ktorom nájdete rady, ako jednotlivé úlohy najlepšie a najrýchlejšie zvládnuť, ako vyriešiť konkrétne problémy či spory. Dozviete sa, ako rozvíjať svoju osobnosť s cieľom stať sa úspešnou asistentkou, ako sa starať o svoj vzhľad, ako správne komunikovať a riešiť stresové a konfliktné situácie, ako využívať time management a informačný manažment, ako si usporiadať sekretariát a ako úspešne zvládať praktické činnosti typu firemnej korešpondencia, telefonovanie, rezervácie, zariaďovaní propagačných predmetov a pod V knihe ďalej nájdete, čo je dobré vedieť, keď je vaším šéfom cudzinec alebo žena, ako môžete efektívne využiť počítač a internet či aké kariéry môžete ako asistentka dosiahnuť. Ak sa chcete stať úspešnou asistentkou, je pre vás táto kniha nepostrádateľná.